Incia dünyasında yer alan tamamen doğal Lip Balm Serisi kuruyan ve çatlayan dudakların doğal yollarla bakımına destek sağlayarak, derinlemesine nemlendiriyor ve koruyor.

Sağlıklı dudaklara sahip olmak için mevsim geçişlerinde ve soğuk havalarda dudaklarınızı koruyarak nemli kalmasını sağlayan  %100 doğal ve hiçbir kimyasal katkı maddesi içermeyen bir dudak besleyici arıyorsanız, hayranlık uyandıran beş farklı koku çeşidiyle Incia Lip Balm serisini denemelisiniz…

Tarçın, bergamot&limon, portakal, nane ve hindistan cevizli  çeşitleriyle Incia Lip Balm serisi; doğal yöntemlerle yetiştirilmiş bitkilerden elde edilen bitkisel yağlar ve %100 doğal balmumu içeriği ile çatlamış, kurumuş dudakları beslerken, dudakların gün boyunca yumuşak kalmasını sağlıyor…

Dudaklarınızı derinlemesine nemlendirerek, kuruma ve çatlakların bakımına destek olur…

Shea, hindistan cevizi yağları ve zengin içeriğiyle dudaklarınızın derinlemesine nemlendirmeye yardım eder. İçeriğindeki %100 doğal balmumu, dudaklarınızın nem kaybını önler. Dudaklarınızdaki kuruma ve çatlakların bakımına destek sağlar ve yeni çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Bioarge Laboratuarları’nda üretilen ve yenilebilir içeriğiyle sağlığa zarar vermeyen Incia Lip Balm serisi ile dudaklar gün boyu canlı ve parlak kalır.

Cildinizin florası ile uyumludur…

Incia Lip Balm serisi sentetik yağ, silikon, sentetik emülgatör, paraben, boya veya toksik kimyasal içermez, %100 doğal, flora dostu ve hoş kokuludur.

Incia Lip Balm Fiyatı : 28 TL.

Doğal ve sağlıklı yaşamayı destekleyen çevre dostu INCIA’da  yer alan tamamen doğal Lip Balm serisi doğanın yenileyici gücünü sunarak dudakların korunmasına yardımcı oluyor. Incia Lip Balm Serisine ve Incia dünyasındaki diğer tüm ürünlere seçkin eczanelerden ve  www.incia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.