Sağlıklı atıştırmalıklarla formda kalın!

Hem formda kalmak hem de kendinizi mutlu etmek artık çok kolay. Yaşamın her alanı için özel içerikli ürünler sunan Farmasi, besleyici ve çok lezzetli Nutribar ile açlığınızı bastırmanın en pratik yolunu sunuyor.

Günümüzde formda kalmak zaman ve uğraş gerektirdiği için kişiler gün içerisinde spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye fırsat bulamıyorlar. Bu gibi durumlarda zorlu diyetlere başvurarak sağlıksız yollardan zayıflamayı deneyenler olduğu gibi beslenmesine dikkat etmediği için fazla kiloları ile başı dertte olanlar ortak bir sorunu paylaşıyor. Alışkanlıklarını birden değiştirdikleri ve tüketmekten mutlu oldukları ürünlerden uzak kaldıkları için mutsuz oluyorlar. Çikolata, tatlı gibi ürünlerden uzak durmayı başaramayanlar da mevcut kilolarına yenilerini ekliyorlar. Oysaki hem fit olmak hem de küçük atıştırmalıklar ile kendinizi mutlu etmek mümkün. Yapay tatlandırıcı içermeyen ürünler ile diyetinizi kolay ve zevkli bir şekilde yapabilirsiniz. Farmasi’nin Kuruyemişli Enerji ve Çiya & Çilek Aromalı Nutribarları ile açlık hissinizi sağlıklı bir şekilde bastırabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Farmasi gün içinde toplantıdan toplantıya koşanlar, spor yaptığı için tatlılara küsenler ya da evde abur cubur tuzağına düşenler için sağlıklı bir çözüm sunuyor: Nutribar atıştırmalıklar. Nutribar atıştırmalıklar günün her saati açlığınızı yatıştırmanıza yardımcı oluyor. Yüksek besin ve lif içeriği ile açlık hissettiğiniz anda kaliteli ve dengeli beslenmenizi sağlıyor. Nutribar, hiç bir koruyucu madde, yapay tatlandırıcı ya da renklendirici içermiyor. Vitamin ve mineral bakımından zengin olan Nutribar’ı şeker ve yağ ilavesi olamadığı için istediğiniz her an tüketebilir ve enerji dolabilirsiniz. Gluten intoleransı olanların da gönül rahatlığı ile tercih edebileceği Farmasi Nutribar, veganlar için de vazgeçilmez bir atıştırmalık olacak.

Sağlıklı beslenmek için lezzetten ödün vermek zorunda değilsiniz. Atıştırmalık krizleriniz ile tatlı bir şekilde baş edebilirsiniz. Çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz %14 lif oranı bulunan Kuruyemişli Nutribar: Hurma, Hindistan Cevizi, Yer Fıstığı, Kakao Kitlesi, Fındık, Keçiboynuzu ve Badem içeriyor. Meyve tadından daha çok hoşlananların tercih edebileceği %15 lif oranı bulunan Çiya & Çilek aromalı Nutribar: Hurma, Hindistan Cevizi, Çiya Tohumu, Çilek, Keçiboynuzu, Kakao Kitlesi içeriği ile açlığınızı sağlıklı bir şekilde bastıyor.

Energy Nutribar Kuruyemişli Meyve Barı Haziran- Temmuz ayı katalog fiyatı 14,00 TL

Chia Nutribar Çiya & Çilek Aromalı Meyve Barı Haziran- Temmuz ayı katalog fiyatı 14,00 TL

Yorum Yapın

vestel