Sadece Hayal Kırıklığısın

Kendinden kaçıyorsun, her gün biraz daha uzaklaşıyorsun içindeki özden. O yüzden her gün biraz daha çirkinleşiyor ruhun ve hep daha fazla kötülük yapabilir hale geliyorsun.


Yüzüne vuruyor kalbin bir müddet sonra, görmüyorsun. Her sabah baktığın o aynalar değil yalancı olan, sen kendini kandırıyorsun.


Adı başka, sesi başka ama ruhu aynı insanlarla yatıyorsun sokak arasındaki otellerde. Bir gecede hem kendini, hem onları kirletiyorsun.


Yüzünde hep o korkutan, kendini tüketmiş ve artık hayatla işini bitirmiş gibi duran ifade. Oysa sen yaşamın özüyle hiç karşılaşmıyorsun.


İşte bu yüzden vazgeçiyorum senden! Defalarca deneyip yanıldıktan sonra, vicdanım rahat ve artık kaybolmuş yılların hesabını da sormaktan vazgeçtiğim bu gün, vazgeçiyorum senden.


Hep düzelirsin umuduyla kaybettiğim günleri, yine aynı umutla telafi edeceğim inancına sığınıp, bir ömrü heba ettiğimi şimdi anlıyorum.


Severken incitirim diye dokunmaya bile korkanken seni, şimdi görüyorum hangi cehennemlerde parçaladığını kendini.


Kendinden bu kadar nefret edişini anlamıyorum. Bu kadar çaresizleştiğini görmeye dayanamıyorum. Aklım almıyor yaptıklarımı, aklımın almadığını da kalbime anlatamıyorum.


O yüzden şimdi gidiyorum!


Sen kendini affedene kadar, ben seni affetmiyorum….


Candan Ünal


Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü


candan.unal@yuksektopuklar.net


Twitter: @candanunal


Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler


*Tüm hakları Yüksek Topuklar.net’e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

14 Yorum

  1. İçinde olduğum durum ve hissettiklerim bukadar iyi anlatılabilirdi. Cesaretim yok bunları söylemeye.. :((

  2. bu dizeler o kadar çok dokunuyor ki bana.. affedilmek istiyorum güzel günlere tekrar dönmek istiyorum.
    Ben değer bilemedim 🙁

  3. hep dıyorum sızın yazılarınızda kendımı ve yaşadıklarımı buluyorum yazılarınız bızlere yol gösterıyor okumak yetmıyor tabı anlamakta gerekıyor defalarca yazılarınızı bıkmadan okuya bılırım sız bızım sesımız oldunuz kalemınız ve yuregınız o kadar guzel kı

  4. siz hep yazın lütfenn 🙁 ne kadar güzel yazıyosunuz ya yazılarınzı okudukça kendime geliyorum 🙁

Yorum Yapın

vestel