Evli Erkekler Aldatır mı?

Her biri birbirinden çapkın, kadın düşkünü, evli olsa da bağlanmak, tek kadına takılı kalmak istemeyen adamlar. Sadakatsizlik teması çerçevesinde birden çok kısa filmin biraraya getirilmesiyle kotarılan filmin baş rollerinde 2012 Akademi Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne uzanan Jean Dujardin ve Fransız sinemasının yakışıklı aktörlerinden Gilles Lellouche var. Filmin dekor mekanları otel lobilerinden, seks bağımlılığı kliniğinden, gece kulüplerinden Las Vegas’ın kumarhanelerine uzanıyor. Filmlerin yönetmenleri arasında Artist’i çeken Michel Hazanavicius ve Dujardin de yer alıyor ve seyirciye soruyor sadakat bir ilişkide şart mıdır?


“Sadakatsizler”filmi, erkek sadakatsizliğini anlatan, kısa filmlerden oluşan bir komedi. Kadın – erkek ilişkilerine erkek yönünden bakan, erkeğin aldatma nedenlerini araştırıp bu nedenlere esprili yaklaşan bir senaryoya sahip bir film. Filmin erkek karakterleri hatalarla boğuşurlarken, birçok saf dürüstlük sahneleri de filmde yer alıyor.


Peki, sizce Erkekler Neden Aldatır? Düşüncelerinizi yorum formuna yazar mısınız?

9 Yorum

  1. kadın olsun erkek olsun ilgisizlikde bir yere kadar bence en büyük neden eşinden ilgi görememek,siz karşınızdakinin gözünü aşkınızla kör ederseniz o zaten kimseyi göremezki…

  2. [b]Erkek okuyucularımız bu konuda neler söyleyecek çok merak ediyorum! :)[/b]

  3. Sen nekadar ilgilenirsen ilgilen nekdar anlayışlı olursan ol hatta nekadar güzel olursan ol, adamın içinde varsa aldatır.

  4. Kişiliksizse aldatır yok kadın şöyle yaptı yok böyle dedi çok konuştu işin bahanesi ,kaçış yolu. hiçbir şey aldatmayı haklı sebep gösteremez

  5. erkeklerin hepsinin dna sı aynıdır bundan olsa gerek . hepsinn içinde durdurmaya çaılışdkları bi cinsellik var bu yüzden ne kadar yapmaz desekde her erkek bi gün yapar ..!

  6. evli erkeklerin aldatmasının öz yani asıl nedeni: SEKS’dir kesinlikle. Yalnız mutsuz ve kopuk bir evlilik mevcut ise o zaman sebepler biraz kapsamlı olabiliyor. Ancak genelinin nedeni bu çok eminim:)

Yorum Yapın

vestel