sarisin-kadin-sac-bakim

Güzellik trendlerinde yepyeni bir dönem başladı: Saç botoksu! Toprak Şeker, yazın deniz, kum ve güneşten yıpranan saçları botoksla yenilemenin ipuçlarını veriyor.

Saç tasarımı, bakımı, renklendirilerek yeniden hayat verme konusunda adeta mucizeler yaratan Toprak Şeker, yazın farklı etkilerden yıpranan saçlara yeniden hayat vermenin botoksla mümkün olduğunu söylüyor. Saçı yıpratmadan rengini değiştirmek ve yıpranmışsa canlandırmak için kuaförlerde usta ellerce yapılan saç botoksu, doldurma özelliğine sahip, hacim ve parlaklık kazandıran bir anti-aging sistemi. Bu yöntemle mat görünen saçlara yeniden hacim ve canlılık kazandırmak, parlak hale getirmek mümkün.

kadin-keyif-mutluluk

Saç kreminin onarım için yeterli olmadığını belirten Toprak Şeker, botoks yöntemi ile saçların koparak dökülmesinin engellenebildiğini, özellikle yaşla birlikte eksilen keratin miktarının artırılabildiğini ekliyor. İlk uygulamasında dahi saçların canlı görünüme kavuştuğu botoks uygulamasında saçlara E ve B5 vitaminleri, havyar yağı ve kollajen kompleksinin de içinde olduğu aktif maddeler veriliyor.

mutlu-kadinlar-ruj

Her türlü saça yapılabilen dört haftalık uygulama ile saç dipleri daha sağlıklı ve nemli kalıyor, hızlı uzama sağlanıyor, kepek ve sedef gibi kafa derisi hastalıkları azaltılabiliyor. Kimyasal bir işlem olmamasına rağmen saç botoksunun emziren ya da hamile kadınlar ve kimyasal işlem görmüş saçlara sahip kişilere uygulanması önerilmiyor.

Saç uzmanı Toprak Şeker’e göre gerekli durumlarda aynı işlem yılda iki kez yaptırılabiliyor.

Toprak Şeker Kuaför Adres:

Sahrayı Cedit Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 22 / A Kadıköy/İstanbul

Tel: (216) 386 7023