Yazın güneşe maruz kalan saçlar yıpranır. Klorane Ylang Ylang Ekstreli Besleyici Güneş Şampuanı ve Saç Bakım Kremiyle, canlılığını yitiren ve yıpranan saçlarınızı tekrar sağlıklı bir görünüme kavuşturmanız mümkün.

Klorane Ylang Ylang Ekstreli Besleyici Güneş Şampuanı

Klorane Ylang Ylang Özlü Saç Bakım Şampuanı; Ylang Ylang mumu içeren bu besleyici şampuan güneşe maruz kalmış saçları nazikçe temizler. Tuz, kum ve kloru etkili şekilde yok eder ve güneşten korunmayı arttırır. Saçları besler ve saç liflerini güneşin UV ışınlarının kurutucu ve zarar verici etkilerine karşı korur. Saç yumuşaklık, esneklik ve parlaklığını yeniden kazanır. Saçın güzelleşmesine ve hoş bir kokuya sahip olmasına yardımcı olur. Doğal, boyalı veya röfleli saçlar kullanabilir. Formülü doğada çözünür ve silikon içermez.

Kullanım Şekli: Klorane Ylang Ylang Ekstreli Saç Bakım Şampuanı ıslak saça uygulayın. Köpürtün ve durulayın.

Soin Soleil Shampooing Nutritif a la cire d’Ylang-Ylang”

Klorane Ylang Ylang Ekstreli Saç Bakım Şampuanı Eczane Satış Fiyatı: 200 ml  44,9 TL

Klorane Ylang Ylang Ekstreli Besleyici Güneş Saç Bakım Kremi (Durulanan)

Klorane Ylang Ylang Özlü Saç Bakım Kremi’nin ylang ylang mumu içeren su geçirmez etkideki yapısı, bitki bazlı keratin  ve benzeri amino asitlerle, besleyici ajanlar içerir. UV ışınları, tuz, kum ve klorlu su ile yıpranarak güneşten zarar görmüş saçlar için formüle edilmiştir. Saçları besler ve saç liflerini korur. Saç, yumuşaklık esneklik ve parlaklığını yeniden kazanır. Saçın güzelleşmesine, kolay şekil almasına yardımcı olur. Doğal, boyalı veya röfleli saçlar kullanabilir. Formülü doğada çözünür ve silikon içermez.

Klorane Ylang Ylang Ekstreli Saç Bakım Kremi,  saçı kökten uca sararak bir ‘’kalkan etkisi’’ ile tuz, kum ve klorun yıpratıcı etkilerine karşı korur. Saçı besleyen ve saç liflerini koruyan Klorane Ylang Ylang Ekstreli Saç Bakım Kremi, saçlarınıza yeniden yumuşaklık, parlaklık, ışıltı verir, hoş kokusuyla pozitif etki yaratır.

Kullanım Şekli: Klorane Ylang Ylang saç bakım şampuanı kullanımı sonrasında saçın uç ve boy kısımlarına uygulanabilir. 2-3 dakika beklettikten sonra durulayın.

“Soin Soleil Baume Riche Réparateur a la cire d’Ylang Ylang”

Klorane Ylang Ylang Ekstreli Saç Bakım Kremi Eczane Satış Fiyatı: 200 ml  59,9 TL

NOT: Komor Adaları’nda yetiştirilen, eşine az rastlanır özellikteki çiçeklere sahip Cananga Odorata adlı ağaçtan elde edilen egzotik kokusu ile baş döndüren ve saç bakımında etkili Ylang Ylang Yağı, güneşe dayanıklı yapısını Klorane Laboratuvarlarında saçlara geçirerek, saçları güneşin zararlarından koruyor.