Memleketten giriş yapıyor olmasının sebebi belliydi: satışını yaptığı saç şekillendiricilerden biri için beni, tavlamaya çalışıyordu. “İstersen ipek gibi dümdüz saçların olabilir, istersen bukleler yapabilirim” dedi. “Saç düzleştirme tamam ama bukleyi nasıl yapacaksın?” diye sorduğumda “hemen şimdi yapabilirim” dedi. İnanılmaz! 5 dakika içinde saçlarıma bukleler yaptı ve ben de pek bir mutlu olarak saç şekillendiriciyi satın aldım. O gün bu gündür, kuaföre sadece kaşlarımı aldırmak için gidiyorum. Çünkü, saç şekillendiricim sayesinde istediğim gibi saç modelleri yapabiliyorum.

 

Yeni nesil teknoloji kadınlar için çalışıyor ve harika saçlara sahip olmak için ne kuaföre ne de Amerika’ya gitmeye gerek var! Üstün nitelikli saç şekillendirici ürünlerle, kuaföre harcayacağınız zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Her bütçeye uygun önerilere göz atın!

 

Rowenta Saç Maşası                53,91 TL

 

Kuaföre Gerek Yok!

 

Isı ayarlama düğmesiyle, saçlarınızın yoğunluğuna göre sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Seramik kaplama maşasıyla, saçlarınıza zarar vermeden, parlak bukleler yapabilirsiniz.

 

 

Braun Saç Şekillendirici Fırça            92,78 TL

 

Kuaför

 

Pille çalıştığı için istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz saç şekillendirici fırça sayesinde, saçlarınızı tararken düzleştirebilir ve iron yapısıyla doğal parlaklık kazandırabilirsiniz.

 

Braun Boyalı Saçlar İçin Saç Düzleştirici        155,15 TL

 

kuaforegerek-yok 3

 

Boyalı saçlar için özel üretilmiş saç düzleştirici; renk solmasını 70%’lere varan oranlarda azaltır, önemli ölçüde daha fazla renk parlaklığı sağlar. Sadece 30 saniyede ısınır ve saçlarınıza parlaklık verir.

 

Rowenta Saç Düzleştirici            161,91 TL

 

Kuaför

 

Uzun kordonuyla kolay kullanım sağlar ve 30 saniyede ısınır. İron yapısıyla saçlarınıza zarar vermeden şekillendirirken; ısı ayarıyla her saça özel uygulamaya imkan verir.

 

 

 

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar