makeup-amanda-seyfried-hd-wallpaper

Saçlarınızın dökülmesinden, zayıf ve ince telli olmasından mı şikayetçisiniz? O halde bu tamamen doğal ve denenmiş saç güçlendirme maskesinin size yardımcı olacağını bilin!

Haftada 1 kere uygulanan saç güçlendirici maske sayesinde hem saçlarınızın dökülmesi duracak hem de yeni saç telleri çıkıp saçlarınız gürleşecek; kulağa harika geliyor, değil mi? Ancak, altını çizmek istediğimiz önemli nokta var: saç bakım maskesinden tam fayda sağlamak için en az 3 ay boyunca yapmalısınız. Gözünüzde büyütmeyin: toplamda 12 defa saç maskesi yapacaksınız ve muhteşem saçlarınız olacak!

Malzemeler,

Gerekli tüm malzemeleri süper marketler ve aktarlardan alabilirsiniz.

  • 3 adet bıldırcın yumurtası
  • 2 yemek kaşığı sızma zeytinayağı
  • 1 çay kaşığı sarımsak yağı
  • 1 çay kaşığı menekşe yağı
  • 1 çay kaşığı ısırgan otu yağı
  • 1 kapsül E vitamini

Hazırlanışı ve uygulanışı,

Tüm malzemeleri bir kapta iyice karıştırdıktan sonra saç uçları ve köklerine masaj yaparak sürün. Saç güçlendirici maskenin eşit dağılması için geniş dişli bir tarakla saçlarınızı tarayın. Saçınızı streç filme sarıp en az 4 saat bekletin.

Durulama için sıcak su kullanmayın!

Önemli nokta: Bu tür saç bakım yağlarında en büyük sorun saçtan temizlemektir. Eğer hemen su tutarsanız, yağ iyice dağılır ve temizlemek zorlaşır. İşte bu sorunu yaşamamak için en doğru yöntem şudur: saçınızı hiç ama hiç ıslatmadan bir miktar şampuanı avuç içine alıp hafif suyla inceltip saçlarınıza sürün. Şampuanı saçınızda 2-3 dakika bekletip bol ılık suyla durulayın. Bir kere daha şampuan yapın ve tamamdır.

İsterseniz bu saç güçlendirici maskeyi geceden yapıp sabaha kadar saçınızda bekletebilirsiniz.