ağaca çıkmak

Rüyada ağaca çıkmak, genellikle olumlu bir şekilde yorumlanır ve bu nedenle rüya tabirlerimizde yazmadığımız bir şekilde dahi ağaca çıktığınızı görseniz, bunu olumlu olarak yorumlayabilirsiniz. İnsanların ağaçları çok farklı şekillerde rüyalarında gördüklerini dikkate alırsak, bu konunun genellikle biraz daha karmaşık hale geldiğini unutmamak gerekiyor. Ancak genel tabiriyle olumlu şeylerin olacağını dikkate almak gerekiyor.

Eğer rüyanızda kendiniz bir ağaca çıkıyorsanız, bu durum hayattaki pek çok konuda başarılı bir gidişat sergileyeceğinizi ve bunun ardından da rakiplerinize üstünlük sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Bu sayede hem kariyerinizde, hem eğitim hayatınızda ve hatta bazen aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz güzel gelişmelerin sizi bulacağını söyleyebiliriz. Fakat bunların gerçekleşmesi için hali hazırda bir çaba göstermeniz gerekiyor. Başarılı olacağınızı duyduktan sonra herşeyi bırakmanız maalesef size bir fayda sağlamayacaktır. Ticaretle uğraşanlar ise bir süre sonra kafa yordukları bu konunun onlara ciddi miktarda getiri sağlayacağını fark edeceklerdir. Ne yaparsanız yapın kazandığınız bu para ve elde ettiğiniz diğer avantajlar, herhangi bir şekilde başkasının hakkını yiyerek olmayacaktır ve kendi emeklerinizle bunları gerçekleştirebileceksiniz.

Rüyanızda yeşil bir ağaca çıkıyorsanız, sağlığınızın genel olarak iyi gideceğini fakat bu konuda gerekli önlemleri de almanız gerektiğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla ben hiç doktora gitmem deyip de sağlığına dikkat etmeyenler maalesef bu rüyalarının yorumunun gerçekleşmesini sağlamakta sıkıntı yaşayacaklardır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada yeşil bir ağaca çıkmak bir evlat sahibi olmaya da delalettir. Evladınızın hayırlı bir evlat olması sayesinde ondan gurur duyacağınızı da söyleyebiliriz.

Rüyada bir sebepten korku içerisinde olmak ve korkular yüzünden ağaca tırmanmak, gerçek hayatta size dert, keder veren ve sizi sıkıntıya sokan pek çok şeyden kurtulacağınız, dertlerinize dermanm bulacağınız anlamına gelmektedir. Eğer uzun süredir pek çok sıkıntıyla uğraşmak zorunda kaldıysanız ve bunlardan ne zaman kurtulacağınızı merak ediyorsanız, yakın zamanda beklediğiniz müjdeyi alabilirsiniz. Fakat dertlerinizden kurtulmanın bedelini başka insanlara da yardımcı olarak ve onların dertlerini gidermeye çalışarak ödemeniz gerekiyor. Bu konuda bencil olmamanızı öneriyoruz.

Rüyanızda çok yüksek bir ağaca tırmanıyor ve ağacın zirvesine kadar ilerliyorsanız, bir topluluk işinde en üst makamlara kadar ilerleyebileceğiniz belirtilmektedir. Bu nedenle dernek, vakıf, topluluk işleriyle uğraşanlar, buralarda iyi bir konum elde etmek için çalışmalarını devam ettirmeliler. Ayrıca yaptığınız meslekte veya okuduğunuz okulda önemli insanların sizlerle görüşeceklerini ve bu görüşmelerin hem onlar hem de sizin için verimli olacağını da düşünebilirsiniz. Ancak koltuğunuzun o kadar sağlam olacağını da düşünmeyin ve yapmanız gereken işleri hakkını vererek tamamlamaya çalışın.

Kuru bir ağaca tırmanmak ve rüyada onun dalları arasında gezinmek ise başka insanların bilgelik ve deneyimlerinizden faydalanmak için size başvuracaklarını göstermektedir. Uzun süredir diğer insanların dertlerine ortak olmadıysanız artık onlara bu konuda destek olmanın da vakti geldi denilebilir. Yaptığınız bu hayır işleri sayesinde hem bu dünyada hem öteki dünyada huzur elde etme, kendinizi iyi hissetme fırsatınız da olacaktır.

Tanıdığınız bir yakınınızın rüyanızda ağaca tırmandığını görüyorsanız, o kişinin yakın bir zamanda sizden destek isteyeceğini ancak bunun biraz daha maddi anlamda bir destek olacağını söyleyebiliriz. Yakın akrabalarınız ve dostlarınız içerisinde zor durumda olma ihtimali olanlara bir göz atarak kendinizi onun için hazırlayabilirsiniz. Bu dostunuzun veya tanıdığınızın yanında olmanız, önünüzdeki senelerde size minnet duymasına ve sizin zor günlerinizde onun da size destek olmasına yardımcı olacak. Cimrilik yaparak dostlarınızı yarı yolda bırakmanız ise maalesef adınızın bu konuda dost meclislerinde biraz çıkmasına neden olacaktır.