TedTurner-lg

Rüyada bir köyde ağalık yapan bir kişiyi görmek, yakın zamanda devlete atanacağınız ve memuriyete geçeceğiniz anlamına gelmektedir. Özel sektörde çalışıp da artık daha rahat çalışma koşulları arayanlar için bu durum iyi bir haber olarak nitelendirilebilir. Fakat işini sevenler için rüyada ağa görmek, mesleğinde de başarılı bir süreç yaşamak olarak değerlendirilmektedir. Özellikle de uzun süredir yükselmeyi ve zam almayı bekleyenler, bu dönemde beklentilerinin gerçekleştiğine şahit olabilirler.

Eğer rüyada ağa gören kişi bir kadınsa, yakın zamanda kendi evinde söz sahibi bir insan olacağı da belirtilmektedir. Özellikle yeni evlenecek olanlar, kurdukları bu evde eşlerinden daha fazla söz hakkına sahip olacaklardır ve çocukları da olduğu zaman onlara söz geçireceklerdir.

Kendini rüyasında ağa olmuş halde görenler ise, gelecekte bir işin başına geçirildiklerini ve böylece yönetimde söz sahibi olacaklarını farzedebilirler. İş kuracak olanlar kendi işinin patronu olacaklardır ve özel yahut devlette çalışanlar ise müdür pozisyonuna yükseleceklerdir. Fakat bunun için büyük çabalar göstermeniz ve bazen özel hayatınızdan bile feragat etmeniz gerekecektir.

Bir aile bireyinin ağa olduğunu rüyasında gören kişi, o kişiyi içten içe kıskanıyor ve onun gibi olmak istiyor demektir. Özellikle abilerini kıskanan kız kardeşler ve diğer kardeşlerini kıskanan büyükler, bu kıskançlıklarına bir son vermezlerse aile içi ihtilaflar ortaya çıkacaktır ve bu rüya pek olumlu bir şekilde yorumlanmayacaktır.

Sevmediğiniz bir insanın rüyanızda ağa olduğunu görüyorsanız, o insanla sıkıntılar yaşayacağınız belirtilirken, çok yakından bildiğiniz ve sevdiğiniz bir kişiyi ağa olurken görmek ise o kişiyle yakın zamanda ortak işlere girişeceğiniz olarak yorumlanmaktadır. Fakat her iki durumda da süreci güzel bir şekilde yönetmeli, kırgınlıklara son vermeli ve dostlarınızla da anlaşarak sorunları ortadan kaldırmalısınız.