afyon

Rüyada bir uyuşturucu tipi olan afyon görmek, ilerleyen zamanlarda tembel ve uyuşuk bir ruh hali içerisine gireceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır ve özellikle de yetişmesi gereken işleri olanlar, bu rahatlıktan kendilerini kurtarmalılar. Aksi taktirde işlerinin başarısızlığa doğru gittiğini, öğrenci olanlar ise kötü notlar aldıklarını görebilirler. Afyon genellikle rüyalarda her zaman uyuşukluk, tembellik ve gaflet olarak yorumlanmaktadır.

Eğer rüyanızda afyon kullanılarak hazırlanmış bir yemek görüyorsanız, yakın zamanda unutkanlıklar yaşayabileceğiniz gibi dini konularda da hassasiyetlerinizin zayıflayacağını söyleyebiliriz. Bu nedenle uzun süredir ibadetlerini aksatanlar ve dini hususlarda kendine dikkat etmeyenler, biraz daha dikkatli olmalılar.

Rüyanızda afyonu satan bir insansanız, bu durum yakın bir zamanda sağlık sorunları yaşama ihtimalinizin olduğunu gösteriyor. Uzun süredir doktora gitmeyenler ve sağlığına dikkat etmeyenler, bu dönemde kronik veya ağır hastalıklarla başbaşa kalabilirler.

Rüyada afyon bitkisini bir tarladan toplamak ise hiç beklemediğiniz bir kişiden zarar göreceğiniz olarak yorumlanmaktadır ve bu yüzden yakınınızdaki dostlarınız, ayrıca iş ortaklarınız konusunda biraz hassas olmalısınız. Gelişigüzel insanlara güvenmeniz maalesef bu güveninizin boşa çıkmasına neden olacaktır ve size bir süre sonra zarar verecektir.

Rüyanızda afyon dallarını topladığınızı görmek genel olarak sağlığınızın bozulacağına işaret ederken, toplanan afyon dallarını bir suda kaynatıp süzdüğünüzü görüyorsanız, size zarar verecek insanlarla tanışmanız olası. Bilhassa kendine kısmet ararken pek dikkatli olmayanlar, eş tercihlerini onları mutsuz edecek birisi yönünde yapabilir ve bunun ceremesini bir ömür boyu çekebilirler.

Bazı yorumcular, rüyada afyon içmenin kişinin ecelinin geldiğini gösterdiğini belirtiyorlar fakat bazıları ise kişinin varını yoğunu kaybedeceği hususuna dikkat çekiyorlar. Dolayısıyla rüyada afyon görmenin neredeyse asla bir hayırlı rüya olmadığını, bir şekilde afyon görenlerin bunu genel olarak kötüye yorması gerektiğini söyleyebiliriz.