billboard-570104_640

Rüyada siyasi veya başka bir iş için hazırlanmış bir afiş görmek, çok sıkı bir şekilde sakladığınız bazı sırlarınızın ortaya çıkacağını ve bu sırların açığa çıkmasından dolayı sıkıntılarla başbaşa kalacağınızı göstermektedir. Zira özel hayatınıza dair herkesten sakladığınız bazı şeyler, ağzınızı tutmamanız veya bir dostunuzun bu konuda pek sıkı davranmaması nedeniyle herkes tarafından bilinecek ve bu nedenle sorunlar ortaya çıkacak.

Rüyanızdaki afişi kendiniz asıyorsanız, çevrenizdeki bazı insanlara özendiğiniz anlamı da çıkarılmaktadır. Bu kişiler başarılı, zengin veya başka yönlerden ilgi çekici olabilirler ancak siz de onların bu başarılarını biraz kıskanıp, onlar gibi olmak istiyorsunuz. Lakin bu huyunuzdan biraz vazgeçmeniz gerek çünkü özendiğiniz insanların da başkalarının hoşuna gitmeyen pek çok özelliği mevcut.

Eğer astığınız afiş yapıştırmalı bir afişse ve kendinizi onu yapıştırırken görüyorsanız, bir başkasının emeğine göz koyduğunuz ve bu emekten pay alacağınız şeklinde yorumlama yapılmalıdır. Dolayısıyla bu emeğin bedelini ödemezseniz o kişinin kul hakkına girmiş olacaksınız. Bilhassa ortak bir şekilde iş yapanlar, kendileri için emek veren insanların haklarını iyi gözetmeliler.

Rüyanızda kendi afişinizin asıldığını görüyorsanız, başarılı olmak için büyük bir çaba içerisine gireceğiniz söylenmektedir. Bu iş veya eğitim hayatında yeni bir girişimde bulunmak üzere olanlarda bilhassa dikkat çekicidir. Dolayısıyla son zamanlarda kendinizi yeni bir macera içerisinde bulacağınızı düşünüyorsanız, başarılı olmak için attığınız adımlara çok dikkat etmelisiniz.

Her yerde kendi afişinizin asılı olduğunu rüyanızda görüyorsanız, yine başarı kazanacağınız varsayılır ancak bu başarıya ulaşmak için bazı hileler yapmaktan da geri durmayacaksınız. Özellikle dini hassasiyetleri olanlar bu eğilimlerini dizginlemeli ve kendilerini hileli yollara sokmaktan kaçınmalılar.

Bir aile bireyinizin afişinin asıldığını rüyanızda görüyorsanız, o aile bireyinin olası sorunlarına karşı ona nasihat vermeli ve halini hatrını sormalısınız.