af-dilemek

Rüyada af dilemek, genellikle çevrenizdeki insanların hissettikleri duyguları hissedeceğiniz ve böylece onlara suçlamalarda bulunmadan anlayışla karşılayacağınız anlamına gelmektedir. Zira bu özelliğiniz sayesinde aile içi sorunların çözümüne katkıda bulunabilir, sorunlar yaşayan kişilerle aranızdaki husumeti bir sona erdirebilirsiniz. Eğer uzun süredir belli başlı konularda eşinizle derin sorunlar yaşıyorsanız, bunları affedeceğiniz ve kin tutmayacağınız anlamı da çıkarılabilir.

Eğer rüyanızda Allah’tan af diliyorsanız, kısa bir süre sonra hiç beklemediğiniz iyi  işler başınıza gelecektir ve bilhassa iş hayatındaki başarınız artacaktır. Rüyada Allah’tan af dilemek genellikle hem iş dünyası hem de eğitim için oldukça hayırlı bir duruma işaret eder.

Rüyanızda birisi sizden af diliyorsa, genel olarak çevrenizdeki insanların sizi sevdiği ve herhangi bir sıkıntıları olduğunda size geldiği yorumlanmaktadır. Bu nedenle insanlara yardımcı olan karakterinizi korumanız ve bu karakterinizi bozmamanız gerekmekte. Bilhassa aileniz ve yakın dostlarınız, sizin bu eğiliminizi seviyorlar diyebiliriz.

Rüyanızda birisinden özür diliyorsanız, bu durum herkese hakkını vereceğiniz ve verdiğiniz bu haklar nedeniyle sizin de onlarla birlikte yükseleceğiniz söylenmektedir. Özellikle de patronluk yapıp kendi işine sahip olanlar, çalışanlarının haklarını yemeden helal bir şekilde işletmelerini yönetmeye devam edeceklerdir.

Rüyanızda işlediğiniz bir suçtan dolayı hakimden affedilmeyi diliyorsanız, kritik bir hata yaptığınız ve bu hata neticesinde başka insanlara da zarar verdiğiniz belirtilmektedir. Bu zararların geçirilebilmesi için hatanızı incelemeniz ve sonuçları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Özellikle kritik pozisyonlarda çalışanlar ve ailenin reisi olanlar, son zamanlarda yaptıkları tercihleri yeniden gözden geçirebilirler.

Kendi anne babanız rüyanızda sizi affediyorsa, onlara karşı olan saygınızın biraz azaldığı ve son zamanlarda onlara uygun olmayacak şekilde davrandığınız belirtilmektedir. Uzun süredir ailesiyle vakit geçirmeyenler ve onlara kötü davrananlar, bu davranışlarını düzeltmeliler.