rüyada-adres-sormak-görmek

Rüyada bir adresi arıyorsanız, gelecek günlerde zor zamanlar geçireceğiniz ve sizi zorlayacak pek çok olayla karşı karşıya kalacağınız söylenebilir. Zira geçmiş günlerdeki davranışlarınızın sonuçları size iyi bir şekilde dönmeyecek ve onları kefaretini ödemek zorunda kalacaksınız. Yakınlarınızın da size sırt dönmek istemesi nedeniyle yanınızda size destek çıkacak birisini bulmak da çok zor olabilir. Her ne kadar bu dertlerden kurtulma şansı size verilecek olsa da, onlardan kurtulduğunuzda çok yorgun olacak ve ruhen de sıkılgan hissedeceksiniz.

Rüyada Yol Sormak

Rüyanızda başka bir insana bir yere hangi yoldan gideceğinizi soruyorsanız, yine adres aramada olduğu gibi sizi bazı kötü olaylar bekliyor. Fakat bu talihsiz durumlardan kurtulmanız öyle pek de kısa sürmeyecek ve onları bertaraf edebilmek için çok çalışarak bu durumu telafi etmeniz mecbur olacak. Lakin adres aramanın aksine yol sorma şeklinde rüyayı görenler, yakın dostlarından ve akrabalarından hem maddi hem de manevi destek alma şansına sahip olacaklar. Bazı aile büyüklerinize ise size nasihatlar ile bu zorluklardan nasıl kurtulmanız gerektiğini anlatacak.

Rüyada Yol Tarifi Almak

Eğer rüyanızda kendinizi yol sorduktan sonra bir de yol tarifini alırken görüyorsanız, yine aynı şekilde zor günler geçireceğiniz yorumlanmaktadır fakat bu süreçte çevrenizden alacağınız destek biraz daha sınırlı olabilir ve bu desteği alabilmek için sizin de davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çevrenizdeki insanları kendinizden uzaklaştırmanız ve onları kırmanız, maalesef pek de güzel sonuçlar doğurmayacaktır. Özellikle de aranızın bozuk olduğu aile büyükleriniz varsa bunu telafi edin ve onların size sunmak istedikleri yardımdan faydalanın.

Rüyada Yol Tarifi Yapmak

Rüyanızda yol tarifini siz bir başkasına veriyorsanız, çevrenizdeki insanlar tarafından takdir edildiğiniz ve genelde övüldüğünüz söylenmektedir. Bu insanlar sizden bahsetmeyi seviyorlar ancak bunu bir dedikodu değil, övgü meselesi olarak gerçekleştiriyorlar. Özellike iş ve eğitim hayatında çok iyi yerlere gelmeniz, kariyeriniz ile başkalarını bile etkilemeniz mümkün olabilir. Fakat insanlar sizden elde ettiğiniz bilgi ve deneyimleri onlara anlatmanızı ve onları da bilgilendirmenizi bekleyeceklerdir.

Rüyada İz Sürmek

Rüyayı gören kişinin iz sürdüğünü görmesi, o kişinin şeref ve namus gibi kavramlara oldukça önem verdiğini, hayattaki kararlarını verirken de buna göre hareket ettiğini gösteriyor. Dolayısıyla bu kişinin gerçek hayatta karşısına çıkan insanlarda önce bu niteliklere baktığını, daha sonra onlarla iş ve arkadaş ilişkisi içerisine girdiği söylenebilir. Fakat bu insanın zorda kaldığı zaman fikirlerinden faydalandığı ve değer verdiği bir kişi de var. Dolayısıyla bu kişinin düşüncelerine göre hareket etmekten hiç çekinmiyor.

Rüyada Birini Takip Etmek

Rüyasında birisini direkt olarak takip edenler, hayatlarına dahil olacak bir insan hakkında detaylı araştırmalar yapacaklarını ve o kişi hakkında bilgi edinmek için elinden geleni yapacaklarını göstermektedir. Bilhassa yakın zamanda kendisine bir kısmet arayanlar, kısmetlerinin kendilerine uygun dürüst, karakterli ve iyi bir insan olup olmadığını anlamak için büyük bir çaba içerisine gireceklerdir. Fakat normal arkadaşlar konusunda da bu kadar detaycı olduğunuz için, çevrenizdeki dostlarınız konusunda da benzer araştırmalar yapabilirsiniz.

Rüyada Takip Edilmek

Rüyanızda takip edilen kişi sizseniz, yakın zamanda birtakım talihsizlikler sizi bekliyor olacaktır. İş hayatında müşterileriniz tarafından kandırılabilir, dostlarınızın sizin arkanızdan iş çevirdiklerini görebilir, başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. Bu süreçte hal ve hareketleriniz hususunda dikkatli olmalı, size karşı çalışabilecek insanlara karşı da dikkatli olmalısınız. Özellikle düşmanları olan ve rekabet içerisinde olan kişiler, bu husumetlerin ceremesini bu dönemde çekmeye başlayabilirler.