adliye

Rüyada adliye görmek, genellikle pek olumlu olarak yorumlanmadığı ve farklı farklı alanlarda yorumlamalara açık olduğu için adliye ile ilgili rüyanızı doğru bir şekilde hatırlamalısınız.

Rüyada adliye binasında kendisinin bulunduğunu gören kişinin işlerinin bozulacağı, evlilik hayatının kötü gideceği yahut öğretim hayatında kötü notlarla karşılaşacağı varsayılır. Özellikle de adliye binasının içerisinde çok fazla sayıda avukatın olduğunu görmek, işlerin uzun bir süre kötüye gideceğinin işaretidir.

Fakat rüyanızdaki adliye binasında avukat değil de hakim görecek olursanız, kısa bir süre sonra iş hayatında beklenmedik iyi gelişmelerin olacağı belirtilmektedir ve bu nedenle gözlerinizi açık tutmalısınız. Fakat hakimin sizi suçlu bulması halinde iş hayatındaki bazı konularda bazı insanlara haksızlıklar yaptığınızı da düşünebilirsiniz.

Rüyanızda birisinin adliyeye gittiğini görecek olursanız, o kişinin sizden kısa bir süre sonra bir konuda yardım talep edeceği yorumlanmaktadır. Fakat bu kişi tanıdığınız birisi değilse ve yabancı bir insan adliyeye düştüyse, sizin de kısa bir süre sonra başkasından istemeyerek de olsa yardım dileme ihtimaliniz mevcut.

Eşi veya çocuğunun adliyeye düştüğünü gören kişinin son zamanlarda onlara yaptığı haksızlıklar ve ilgisizlikler konusunda biraz çaba göstermesi gerekiyor. Zira son haftalarda onları biraz ihmal etmiş olmanız olası ve onlar da bu duruma oldukça üzülüyorlar. Anne babası uzakta olanlar da onları biraz mutlu etmek için sürprizler yapabilirler.

Rüyanızda mahkemelik olduysanız ve kendinizi savunmaya çalışıyorsanız, sağlığınızın kötüye gitmesi muhtemel. Özellikle de kronik rahatsızlıkları olanlar ancak bu rahatsızlıkları uzun süredir hissetmeyenler, yeniden hastane yollarını aşındırmaya başlayabilirler.

Rüyada adliye binasını görüyor ancak içine girmiyorsanız, yakın zamanda ulaşmak istediğiniz hedeflere ulaşabilmek için büyük çaba göstereceğiniz, bu hedeflere giderken başarıyı da beraberinizde getireceğiniz de uzmanlarca belirtilmektedir.