adım

Rüyada adım atmak ya da bir yeri adımladığını görmek, nasıl adımlar attığınıza göre değişen anlamlara sahip. Dolayısıyla rüyanızdaki durumu net bir şekilde hatırlamanız, onun tabiri konusunda oldukça yardımcı olacaktır.

Rüyanızda bir yeri adımlıyorsanız yani olduğunuz yerde adım ata ata dolanıyorsanız, bilhassa iş ve eğitim hayatında önemli konularda çözümler bulmanız gerekeceğini söyleyebiliriz. Özellikle de uzun süredir sorun ve problemleri geriye attıysanız, onlardan kaçınmak için büyük bir çaba gösterdiyseniz, maalesef bu sorunlardan artık daha fazla kaçma imkanınız olmayacaktır. Fakat bu sıkıntılar sizi oldukça uzun bir süre strese sokacak ve çözmeden durdukça bu stresi yaşamaya devam edeceksiniz.

Rüyanızda eğer hızlı adımlarla yürüyor ve bir yere yetişmeye çalışıyorsanız, bir konuda duygusal kararlar vermeniz gerekeceğini ancak bu konuda aceleci olursanız maalesef bunun size kötü işler getireceği belirtilmekte. Bilhassa uzun süredir evlenmek isteyip de bu konuda bir kısmet bulamayanlar, buldukları kısmetle evlenmek hususunda biraz daha sakin olmalılar. Zira beğendiğiniz bu insanın sizler için uygun olmama ihtimali mevcut.

Eğer rüyanızda adım atarken bir yerin ölçüsünü almaya çalışıyorsanız, yakın zamanda bir gayrımenkul yatırımında bulunacağınız söylenebilir. Hem arazi hem de ev alma şeklinde yapılan bu yorum, hayattaki ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir.

Yeni yeni adım atan bir bebek görüyorsanız, işlerinizin yavaş ancak kararlı bir şekilde düzene oturacağı da söylenebilir. Özellikle yeni bir iş kuranlar veya iş değişikliği yapanlar, başlarda yaşanan sorunlara rağmen ilerleyen zamanlarda bu konuda biraz daha rahat edeceklerdir.

Yalın ayak bir şekilde bir yeri adımlıyorsanız, kısa süre sonra üzüntülerin sizi terkedeceği söylenebilir fakat hayatınızın ne kadar iyi olacağı, yürüdüğünüz yolun güzelliğine bağlı. Sizi hayran edecek bir yerde adım atıyorsanız hayatınız da o yönde değişim gösterecektir.