rüyada adam kaçırmak

Adam kaçırmak her ne kadar çok görülen rüyalardan olmasa da, zaman zaman bu konuda beklentilerin olduğunu da duyuyoruz. Fakat adam kaçırma olayının nasıl gerçekleştiğine dair detaylara hakim olmanız, kendinize doğru tabiri bulmanız hususunda da oldukça yardımcı olacaktır.

Eğer rüyanızda direkt olarak birisini kaçırıyorsanız, bu durum yakın bir zamanda evlilik anlamına geliyor. Hali hazırda evli olanlar ise yeni dostlar edinebilir, onlarla ömür boyu sürecek bir arkadaşlığı devam ettirebilirler. Bilhassa yalnız olanların bu yalnızlıklarını genel anlamıyla sona erdirecekleri ve biraz daha sosyal bir hayata adım atacakları beklentisi oldukça yüksek.

Rüyanızda kaçırdığınız kişiye bir de eziyet ediyorsanız, çevrenizdeki kişilerin size büyük bir rahatsızlık verdiğini ancak bunun bilinçli olarak farkında olmadığınızı söyleyebiliriz. Özellikle de iş yerinde veya okulda sizinle olan insanlar, bir sebepten huzurunuzu kaçırıyor ve iç dünyanızı alt üst ediyorlar. Bu konuda şikayetleri olanlar kendilerine yeni arkadaşlar bulmak için çaba göstermeli ve onlara rahatsızlık veren çevrelerden kurtulmalılar. İş yerinde sıkıntılı olanlar ise çevrelerindeki yeni iş alternatiflerine göz atmak isteyebilirler.

Eğer adam kaçıran birisine rüyanızda yardımcı oluyorsanız ama daha sonra pişmanlık duyuyorsanız, bir insanın kötü bir iş yapmasına vesile olduğunuz ve onu desteklediğiniz sonucunu çıkarabilirsiniz. Bu nedenle sizden destek isteyen ve sizi kullanma ihtimali bulunan kişilere karşı tetikte olmalı, onlardan zarar görmemek adına gerekirse ilişkinizi kesmelisiniz.

Rüyada kız kaçırdığınızı görmek ise maalesef kısmetinizin bir süre daha kapalı olacağı olarak yorumlanmaktadır. Bazı uzmanlar çocuk sahibi olmak isteyenlerin de bu rüyayı görmeleri halinde bir süre daha bu isteklerine erişemeyeceklerini belirtiyorlar. Ancak moral bozmanın gereği yok çünkü bir süreklik yalnızlığın ardından size uygun birisi karşınıza çıkacaktır.