adam dövmek

Rüyada adam dövmek, kendi ailenize dair sır ve sıkıntılarınızı bir başkası ile paylaşacağınız anlamına gelmektedir ve paylaştığınız bu bilgiler başkaları tarafından diğer insanlara anlatılacaklar. Dolayısıyla kime ne anlattığınız konusunda çok dikkatli olmanız, özelinizi başka insanlara anlatma hususunda çekingen davranmanız gerekiyor.

Rüyada adam dövüyorsanız özellikle de sır kaçırmaz dediğiniz insanlara kendi özelinizi anlatmaktan çekinmeniz gerekiyor. Aksi taktirde hem aileniz hem de arkadaşlarınız tarafından kötülenmeniz, arada kalmanız mümkün olacaktır. Bilhassa aileye yeni gelin, damat gibi ek kişiler gelecekse, bu kişilerin karşısında neler söylediğinizi çok iyi tartmalısınız.

Genel olarak sadece adam dövülen rüyalar, sır kaçırma, bilinmemesi gerekenleri anlatma, herkese rezil olma gibi anlamlar taşır ve bu yüzden ilerleyen aylarda başınız derde girebilir. Ortaya çıkan bu kötü durum hem anne babanız hem de varsa eşinizle de aranızın bozulmasına sebep olabilir. Zaman zaman akraba ve komşularla yaşanacak laf taşıma olayları da adam dövme rüyasıyla yakından ilintili.

Rüyada Dövülen Adamın Ölmesi

Eğer rüyanızda dövdüğünüz kişi sizin bu davranışınız yüzünden olay yerinde veya sağlık kurumlarında hayatını kaybediyorsa, şimdiye dek hayatınızı sürdürdüğünüz düzeninizin bozulacağını varsayabilirsiniz. İş hayatı, aile hayatı, okul hayatı ve özel hayat gibi konularda hayat düzeniniz bozulacaktır ve bunu yeniden düzenlemeniz için çok emek sarfetmeniz gerekecek. Bilhassa son zamanlarda iş yerinde veya aile içinde gerginlikler yaşayanlar, ağızlarından diğer kişilere karşı çıkacak laflar konusunda dikkatli olmalılar.

Bir müdürle takışmak, aile bireylerine hakaret etmek, hocalarla tartışmak gibi konularda ağzınızdan çıkacak laflar, hem onlarla hem de onları ilgilendiren diğer kişilerle sorunlar yaşamanıza neden olacaktır.

Rüyada Birinin Dövüldüğünü Görmek

Rüyanızda birinin dövüldüğünü görüyor ancak döven kişi siz değilseniz, çok yakından tanıdığınız ve size geçmişte de faydası dokunmuş bir kişiden yeni yardımlar göreceğiniz belirtilmektedir. Özellikle uzun süredir kendilerini zor bir durum içerisinde bulanlar, bu kişinin yardımı ile bu sıkıntılardan kurtulacaklar ve o kişi için çok fazla dua edecekler. Hem maddi hem de manevi olarak size destek çıkacak olan bu kişinin, tanıdığınız ve yakından bildiğiniz birisi olacağını da belirtmek gerekiyor.

Rüyada Sevilen Birisini Dövmek

Rüyanızda çok sevdiğiniz aileniz ve arkadaşlarınız arasından birisini dövüyorsanız, bu kişiye bir yardımınız dokunacağı ve onunla birlikte güzel işler başaracağınız belirtilmektedir. Fakat bazı yorumcular, çocuk dövmenin yakın zamanda evliler için bir çocuk habercisi olduğunu da iletiyorlar. Bilhassa evli olanlar buna sevinebilirler fakat evli olmayanlar da çok yakın bir tanıdıklarının bu müjdeyi alacağını düşünebilirler. Dövdüğünüz kişi aile büyüklerinden ve yaşlı birisiyse, ona akıl danışacağınız ve onun geçmiş deneyimlerinden faydalanacağınız da söylenmektedir.

Rüyada Adam Dövdürmek

Rüyanızda adam dövülmesinin sebebi sizseniz ve birilerini tutarak bir adamı veya kadını dövdürdüyseniz, iş hayatı ve okul hayatında sizi bekleyen riskler ve tehlikeler olduğunu düşünmelisiniz. Zira bu tehlikeler size bilenmiş birisi olabileceği gibi, iş arkadaşları, patron, hoca gibi yakın olduğunuz kişilerden de geliyor olabilirler. Bilhassa bu alanlarda çok içli dışlı olduğunuz insanlar varsa, onlardan size bir zarar dokunabilir.

Rüyada Dövülmek

Eğer rüyanızda siz birini dövmüyorsanız ancak başkaları sizi dövüyorsa, maddi anlamda yakın zamanda beklenmedik gelişmelerin olacağı yorumlanmaktadır. Uzun süredir iş konusunda beklediği atılımı yapamayan ve bunun için çaba gösteren kişiler, işlerinin açıldığını görebilir, karşılarına çıkan bürokratik engelleri de aşabilirler. Özellikle de ekonomik durgunluğun olduğu dönemlerde işini sürdürmekte kararlı olanlar, bu sabırlarının karşılığını misli ile alacaklar.