rüyada adalet

Rüyada adalet ile ilgili konular görmek ve mahkeme, hakim, savcı, avukat gibi adalet sisteminde çalışanların varolduğunu görmek, genel olarak kendinize biraz dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Zira başınıza gelecek olan olaylar bir açıklama yapmanızı gerektirecek ve bu yüzden kendinizi iyi savunamazsanız başkaları tarafından suçlanmanız da mümkün.

Özellikle de iş hayatında popüler olanlar veya bir şekilde sanat işleriyle uğraşanlar, bunun yanında akademisyenler, kendilerine atılacak herhangi bir iftira yahut suçlamaya karşı suçsuz olduklarını kanıtlamak zorundalar. Eğer bekarsanız ve iş çevrenizdeki birisiyle flört ediyorsanız, bunun arkanızdan konuşulmasına neden olacağını da aklınızdan çıkarmayın.

Eğer birisine veya bir olaya karşı adaletin sağlandığını görüyorsanız, özellikle de bu adalet bir yetkili kişi tarafından sağlanıyorsa, uzun bir süre mallarınızın ve haklarınızın korunması konusunda bir sorun yaşamayacağınız söylenmektedir. Bir sultanın ya da kralın adaleti sağladığını görmek ise bütün bir halkın uzun bir süre sorunsuz ve güvenli bir şekilde yaşayacağını göstermektedir. Genel olarak gündemin tansiyonunun düşeceği ve huzurlu bir dönemin başlayacağı beklenebilir.

Size karşı yöneltilen bir konuda adaletin sağlandığını görmeniz, ailenizde adil olduğunuz anlamına gelmektedir. Hem çocuklarınıza hem de eşinize karşı adaletli olan davranışlarınız uzun vadede onlarla olan ilişkinizin de sağlamlaşmasına neden olacaktır.

Son dönemlerde başkalarının haklarını yiyenler veya günaha meyledenler ise, adaleti yerine getirdiklerini görürlerse, bu durum artık bunlardan pişmanlık duyup tövbe istediği anlamına gelmektedir. Eğer uzun süredir davranışlarınıza dikkat etmiyorsanız, artık biraz daha temkinli olma vaktinin geldiği söylenebilir.

Eğer adaletsizlik yapıyor ve rüyanızda birini kayırıyorsanız, yolunuzdan sapmak üzere olduğunuz şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır ve bu yüzden hareketlerinize dikkat ederek doğru yoldan çıkmamanız gerekiyor. Aksi taktirde üzücü ve ahlak dışı davranışlarınız olabilir.