rüyada adak

Rüyasında bir iş için adak adadığını gören bir kişinin, hayırlı ve herkesi memnun edecek bir iş için girişimde bulunacağını düşünmesi gerekiyor. Bu işin hem manevi hem de manevi olarak getirilerinin bulunmasının yanında, işin temel sorumluluğunun da sizin omuzlarınızda olacağını unutmayın.

Eğer bir iş için değil de bilmediğiniz bir sebepten genel olarak rüyanızda adak adıyorsanız, iş hayatınızda değişikliklerin olması da muhtemel. Özellikle de iş yerinden memnun olmayanlar ve yeni bir fırsatı değerlendirmek isteyenler, başvurdukları yerlerden dönüş alabilir ve daha mutlu olacakları yeni bir işte çalışmaya başlayabilirler.

Rüyanızdaki adağı satın alıyorsanız, hayırlı bir kısmetinizin kısa bir süre sonra karşınıza çıkabileceği yahut uzun süredir beklediğiniz bir sonucun, tam da sizin beklediğiniz gibi olacağı söylenebilir. Evinde problemler yaşayanlar ise eşleriyle anlaşarak daha uyumlu bir birliktelik sürdürmeye devam edecekler.

Adağı sadece görmek ve bu konuda bir şey yapmamak, ilerleyen zamanlarda manevi olarak iyi amellerde bulunacağınız ve günahlarınıza tövbe edeceğiniz şeklinde yorumlanmalıdır. Bilhassa uzun süredir farzlarını yerine getirmek hususunda biraz boşvermiş davrananlar, bu davranışlarından pişman olacaklardır ve telafi edebilmek için tövbe edip kendilerini hayır işlerine adayacaklardır.

Rüyada gördüğünüz adağı kestikten sonra onu olması gerektiği şekilde dağıtmıyor ve kendinize tutuyorsanız, bu sene eksik zekat verdiğinize işaret etmektedir. Dolayısıyla hesaplarınızı yeniden yapmalı ve zekatınızı doğru bir şekilde verdiğinizden emin olmalısınız.

Eğer adağınızın paylarını olması gerektiği gibi dağıtıyorsanız, bir insana verdiğiniz bir sözü tutacağınız anlamını da çıkartabilirsiniz. Bilhassa yakın dostlarına destek olmak için onlara bazı garantiler verenler, artık bu sorumluluğu alma vaktinin geldiğini hissedeceklerdir. Fakat rüyanızda adak mı adadığınızı yoksa kurban mı kestiğinizi doğru bir şekilde değerlendirin çünkü ikisi de farklı şekilde yorumlanıyor.