adaçayı

Rüyada ada çayı gören ve bu çayı toplayan, içen kişilerin hiç beklemedikleri bir şekilde evlerindeki huzurun bozulacağını beklemeleri yerinde olacaktır. Zira bir tanıdığınız yahut tamamen yabancı birisi nedeniyle, ev düzeniniz karışacak ve evinizde huzursuzluk çıkacaktır. Özellikle de uzun süredir zaten gergin olan bir hava mevcutsa, bu havanın daha da yoğun hale geleceği ve beklenmedik bir anda patlayacağı da beklenebilir.

Eğer ada çayını sadece gördüyseniz ve içme, toplama gibi bir şey yapmadıysanız, kısa bir süre sonra çeşitli hastalıklarla karşılaşma ihtimaliniz var. Uzun süredir sağlığına dikkat etmeyenler ve doktora gitmeyenler de yine bu dönemde biraz daha hastalıklara açık hale geleceklerdir.

Ada çayını pişiren kişi sizseniz ancak onu rüyanızda içmiyorsanız, tanıdığınız hasta bir kişinin hastanelik olacağına dair yorumlamalar mevcut. Fakat bu kişiye destek olacağınızı ve onun rahatsızlığından kurtulması için ona yardımcı olacağınızı da söylemek gerek. Özellikle çok yakınlarınıza bu konuda dikkat etmelisiniz.

Rüyasında ada çayını pişirip de kendisi içenler ise kısa bir süre sonra hastalık ve rahatsızlıklarını arkada bırakacaklarını beklemeliler. Özellikle uzun süredir bir rahatsızlık ile cebelleşiyorsanız, bu rahatsızlığa bir süre sonra elveda diyeceksiniz.

Başkasının yaptığı bir ada çayını rüyasında içenler ise hali hazırda sağlıklı oldukları gibi ilerleyen günlerde de bu sağlıklı hallerine devam edecekler.

Ada çayının ağaçlarını rüyalarında görenler ise hiç beklemedikleri çok uzak birisinden bir fayda göreceklerdir. Fakat bu kişiyi tanıdıkları halde ondan böyle bir yardımın geleceğini hiç tahmin etmiyor olacaklar.

Eğer hazırladığınız ada çayını rüyanızda bir başkasına ikram ediyorsanız, bu defa başkasına faydası dokunan kişi siz olacaksınız ve bir insanın hiç beklemediği bir anda mutlu olmasına yardımcı olacaksınız.