açılış

Rüyasında herhangi bir mekanın, mağazanın ya da tesisin açıldığını gören ve bu açılışa katılan kişinin oldukça güzel günler bekleyebileceğini ve kısmetinin açılacağını söylemek gerek. Zira sizi mutlu edecek ve ilerdeki günlerinizi rahat bir ruh hali içerisinde yaşamanızı sağlayacak olan bu gelişmeler ile hayata başka bir açıdan bakma imkanınız da olacak.

Rüyanızdaki açılışı bizzat siz yapıyorsanız, uzun zamandır başınıza bela olan sıkıntı ve dertlerin bir şekilde ortadan kaybolacağını ve artık geride kalacağını düşünebilirsiniz. Bilhassa aklındaki planları başka sıkıntı ve dertler yüzünden gerçekleştiremeyen, ayak bağlarına sahip olan insanlar, bunları geride bırakacak tüm isteklerini yerine getirecek enerjiyi kendilerinde bulabilirler.

Eğer bir açılışa davet edildiyseniz de iyi ve mutlu haberlerin sizi bulacağını düşünebilirsiniz. Rüyada açılış görmek neredeyse her zaman olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır ve bu nedenle açılış gördüğünüzde sevinmeniz gerekiyor.

Katıldığınız açılış bir devlet büyüğü tarafından gerçekleştiriliyorsa, meslek hayatınızda büyük bir ilerleme kaydetmeniz ve çevrenizden bu konuda takdirler almanız da olası. Uzun bir süredir terfi yahut maaş zammı bekleyenler, işsizler veya ticaretle uğraşanlar da kazançlarının arttığını bu dönemde göreceklerdir.

Birden fazla yerin açılışını rüyasında görenleri ise sağlıklı bir dönem bekliyor. Son zamanlarda ağrı ve sızılarınız, kronik rahatsızlıklarınız varsa, bunları bir süreliğine de olsa unutmanızı sağlayacak pek çok tıbbi gelişme, sizi biraz daha rahata kavuşturacak.

Rüyanızdaki açılışta, ipi kesen bir kadın görürseniz, yakın bir zamanda sizi dertlerinizden kurtaracak yahut bu konuda destek olacak birisiyle tanışacağınız da söylenmektedir. Lakin bu kadının illa ki bir kısmet olması gerekmiyor. İşyerinden bir müdür ya da iş arkadaşı, okul arkadaşı yahut normal bir arkadaş size sıkıntılarınızın üstesinden gelmenizde yardımcı olacak.