acikmak

Açlık ve acıkmak kavramlarını rüyada görmek genellikle acıkan kişinin varlığına göre değişik anlamlara gelebiliyor ve bu nedenle parça parça rüyanızı incelememiz daha uygun olacak. Bu nedenle rüyanızı detaylarına kadar hatırlamaya çalışmak size oldukça yardımcı olacaktır.

Rüyada kendiniz acıkmışsanız?

Eğer rüyanızda kendinizi aç bir şekilde görüyor, açlıktan mideniz kazanıyor ve bu açlık pek de bitecek gibi durmuyorsa, büyük bir günah içerisinde bulunduğunuzu söyleyebiliriz. Son zamanlarda hayatınızda bazı kararlar verdiyseniz veya insanlarla çeşitli konularda tartışmalar yaşadıysanız, bu konuda bir günah işleyip işlemediğinize göz atmalısınız. Bilhassa anne babanızı kırmak, dinden çok uzaklaşmak ve haram yemek gibi şeyler sizi bir günahın içerisine sokmuş olabilir.

Rüyanızda çeşitli devlet adamları açsa?

Rüyanızda siz değil de çeşitli devlet adamları bir açlık içerisindeyse, halk olarak önümüzde zor günler olduğunu düşünebilirsiniz.

Rüyada güzel yemekler yerseniz?

Rüyanızdaki açlığınızı güzel ve şaşalı yemeklerle giderebildiyseniz, bu durum günahlarınızdan tövbe edeceğiniz ve onlara bir daha el sürmeyeceğiniz anlamına da gelmektedir. Fakat günahlarınızın affedilmesi için onları bir daha yapmamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

ruyada acikmak

Rüyada başka biri iç ise?

Başka bir kişinin aç olduğunu rüyanızda görüyorsanız birisine kısa bir süre sonra bir yardımda bulunacağınız anlamına gelirken, aç adamın elinden yiyeceğini almaya kalktıysanız birisine karşı kötü bir işe girişeceğiniz anlamına gelmektedir. Eğer bu adama yardım etmek istiyor ancak elinizden bir şey gelmiyorsa, birisine yardım etmek için çaba göstermenize rağmen gücünüz yeterli olmayacaktır.

Rüyada aç olan kişiyi sofranıza davet ediyorsanız?

Aç olan kişiyi kendi sofranıza davet ediyor ve onunla öğününüzü paylaşıyorsanız, hiç beklemediğiniz bir yerden güzel bir haber alacaksınız demektir. Eğer kendi sofranızda değil de dışarıda bir açın eline yemek veriyorsanız, kısa zamanda bir iyiliğin sizi bulacağı şeklinde bu durum yorumlanmaktadır.

Açlık nadiren hayır olarak yorumlanır ve bu yüzden acıkmak ile ilgili rüyalarınızı lütfen iyi değerlendirin.