cemetery-458335_960_720

Rüyada açık mezarı direkt olarak görmek genel olarak uğursuzluk, şanssızlık, kötü tercihler, olumsuz durumlar şeklinde yorumlanır ve bu nedenle rüyasında açık bir mezar görenlerin günlük hayatlarında biraz daha temkinli ve dikkatli olmaları gerekir. İş hayatındaki olumsuzlukların yanında aile hayatındaki veya özel hayattaki talihsizlikler, kavgalar, tartışmalar, ayrılıklar gibi durumlar açık mezar görmekle birlikte genelde yaşama giriş yaparlar. Bilhassa uzun bir süredir önemli bir konuda haber bekleyenler ve emek vererek bir işin sonucunu almak isteyenler, verdikleri tüm emeklerin boşa gittiğini görme ihtimaline sahipler. Hem maddi hem de manevi olarak size zarar verebilecek şeylerin ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanan açık mezarın, görüldüğü duruma göre farklı yorumlamaları da mevcut.

Rüyada Açık Mezara Girmek

Eğer rüyanızda gördüğünüz açık mezarın içerisine giriyorsanız, etrafınızda tehlikeli ve size zarar vermek isteyen bir kişinin varolduğunu düşünmelisiniz. Bu kişi sinsi bir şekilde sizinle ilgili planlar yapıyor ve size yakın gibi davranarak işlerinize fesat karıştırmak istiyor. Hem aile hem de dostlarınızdan bu konuda sizi üzecek bir davranış görme ihtimaliniz var.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyanızda kendiniz bir mezar kazıyor yani açıyorsanız, güvendiğiniz ve saygı duyduğunuz birisinden beklenmedik bir yardım göreceğiniz ve bu yardım sayesinde iyi yerlere geleceğiniz yorumlanmaktadır. Eğer mezarı kimin için açtığını biliyorsanız, o kişiden yardım gelmesi çok yüksek bir ihtimal. Fakat bilmediğiniz birisi için mezar açıyorsanız, daha önce tanımadığınız birisinin hayatınıza giriş yapacağını da düşünebilirsiniz.

 

Rüyada Boş Mezar Görmek

Eğer rüyanızda gördüğünüz açık mezarın içi boşsa, hayatınızdan biraz soyutlanmak ve gerçeklerden kaçmak için çaba gösterdiğiniz anlamına gelmektedir. Özellikle de uzun süredir yoğun stres içinde olanlar, ekonomik durumu kötü olanlar, baskı görenler ve hayatının gidişatından emin olmayanlar, herkesten ve her şeyden kaçarak biraz izolasyon istiyorlar. Fakat sizi mutlu edecek ve hayatınıza renk katacak bir insan ile bu sıkıntıların üstesinden gelme ihtimaliniz de mevcut.

açık mezar (2)

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek

Boş mezar taşını rüyanızda görüyorsanız şu anda pek mutlu olmadığınız hatta bunu kendinize bile itiraf edemediğiniz düşüncesini taşıyabilirsiniz. Bunun yanında, hayatta yaptığınız hataların ceremesini biraz çekeceğiniz de söylenebilir. Bazı rüya yorumcuları ise boş mezar taşının yakın zamanda bir ölüm haberi alacağınızı simgelediğini belirtiyorlar fakat yorumcuların geneli bu konuda genelde mutsuzluk ve yanlış yapılan işleri temel alıyorlar.,

 

Rüyada Dolu Mezar Görmek

Hali hazırda birisinin içinde olduğu ve kapatılmış bir mezarı rüyanızda görüyorsanız, yakın bir zamanda bir arazi ya da toprak alımı yapacağınız belirtilmektedir. Genellikle yatırım yahut tarım ya da iş amaçlı alınan bu arazi sayesinde mülk sahibi olma ve paranızı iyi değerlendirme ihtimaliniz mevcut.

Rüyada Başkasının Mezar Kazdığını Görmek

Rüyanızda açık bir mezarı başkasının kazdığını görüyorsanız, bu durum önünüzdeki günlerde hiç beklenmedik birisinden sürpriz ama hayırlı bir haber alacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle de uzun süredir dertler içinde olanlar ve kısmetinin kapandığını düşünenler, iş, aşk ve para anlamında kendilerine çok güzel bir sürprizin yapıldığını farkedebilirler. Lakin bu haber hayatınızı tümden değiştirmeyecek ve bu nedenle sizin de çaba göstermeniz gerekecek.

Rüyada Açık Mezarı Kapatmak

Açık bir mezar gördüğünüz halde rüyanızda onu kapatmaya çalışıyor ve bunda başarılı oluyorsanız, kısa bir süre sonra çok yakın tanıdığınız bir insana faydanız dokunacak ve onun dertlerine ortak olacaksınız demektir. Zira onun dert ve sıkıntılarını ortadan kaldırmasına, adeta gömmesine destek olacaksınız.