açık gözlülük

Rüyanızda kendinizin açık gözlülük yaptığını görüyorsanız, dünya malına biraz fazla kıymet verdiğinizi ve başkalarının hakkını da bu uğurda yok sayabileceğinizi söyleyebiliriz. Fakat bu maddi kıymetlerin değerini pek bilmediğiniz için savurganlıklar yapmanız da olası. Eğer son zamanlarda biraz fazla işe güce vakit ayırıyor ve iş ile alakalı konularda başkalarına zararı dokunabilecek şeyler yapmayı planlıyorsanız dikkatli olmalısınız.

Eğer bir başkasının açık gözlülük yaptığını rüyanızda gördüyseniz, bu durum o kişinin sabırsız ve aceleci olduğunu gösteriyor. Bu kişi eğer kısmetinizde olduğunu düşündüğünüz bir kadınsa, evlilik gibi konularda biraz aceleci taleplerle karşılaşma imkanınız da mevcut. Bireysel hırsların mevcudiyeti ise bu süreçte sizi ekonomik olarak biraz zora sokabilir.

Rüyanızdaki açık gözlülüğünüz bir başkasının emeğini çaldıysa ve ona haksızlık ettiyseniz, başınıza çeşitli uyanıklıklar yüzünden bir iş, bir dert geleceğinin işaretidir. Bilhassa ticaret ile ilgilenenler bir başkasının hakkını vermemiş olabilirler, memur olanlar ise rüşvet yiyerek haksızlık yapabilirler. Fakat bu konunun kapanmama ihtimali var ve size ceza ya da işlerin kötü gitmesi gibi bir dönüşü olabilir.

Eşiniz veya kız arkadaşınız rüyanızda açık gözlülük yaparak sizi zora sokuyorsa, bu durum onun sizi maddi anlamda kullandığı anlamına geliyor olabilir ancak bir başkasına açık gözlülük yapıyorsa evinizin gelirini koruduğu ve onu iyi değerlendirdiği şeklinde de yorumlanabilir.

Tanımadığı bir kişinin açık gözlülük yaptığını görenler ise kısa bir süre sonra birisi ile iş konusunda mücadeleye girebilir ve bu mücadeleden zararla ayrılabilirler. Dolayısıyla anlaşmalar ve ticarette dikkatli olmak, iş yerinde çalışırken diğer iş arkadaşları ve patrona karşı temkinli olmak gerek.

Açık gözlü birisi yüzünden bir akrabanızı zor durumda gördüyseniz, bu durum onun kısa bir süre sonra maddi anlamda zora girebileceğine işarettir.