acik artirma

Açık arttırma rüyası görmek, onu nasıl gördüğünüzle oldukça alakalı. Bu nedenle rüyasında sadece belli belirsiz bir şekilde açık arttırma görenler, genel olarak bir çıkar peşinde koştuklarını düşünebilirler ve bu çıkar yarışında diğer insanlarla bir rekabet içerisinde olunacağını da söyleyebiliriz. Dolayısıyla yakın bir zamanda sizin için önemli bir konularda bir atılım içerisine girdiyseniz, bunu yaparken başkalarını çok fazla kırmamaya dikkat etmelisiniz.

Eğer kendinizi bir açık arttırma salonunda gördüyseniz ve açık arttırmada teklif yaptıysanız, eviniz için yakın zamanda çeşitli harcamalar yapacağınız da söylenebilir. Bunlar inşaat işleri yahut mobilya yenileme gibi amaçlarla olabilirler. Yaşadığı yerden memnun olmayanlar ise bir ev değişikliği bekleyebilirler.

Rüyanızda açık arttırma ile kendi evinizdeki bir şeyleri sattığınızı görüyorsanız, bir sebepten evinizdeki eşyaları elinizden çıkarmanız gerekebileceğini düşünebilirsiniz. Haciz gibi bir şekilde eşyaların çıkması mümkünken, yeni gelen eşyalara yer açmak için de bazı malları evden atabilirsiniz. Bu yorumu hayatınızın genel gidişatı ve ekonomik durumunuza göre yapmanız gerekiyor.

Rüyanızda açık arttırma ile mal satan birisini tanıyorsanız ve mallara siz teklif veriyorsanız, bir dostunuza karşı içten içe kıskançlık duygusu beslediğiniz yönünde yorumlama yapılabilir. Fakat bu kıskançlığı gerçek bir rekabete dökme ihtimaliniz de var. Eğer dostlarınıza değer veriyorsanız kendinizi kontrol etmeye çalışın.

Aile bireylerinden birisini rüyasında açık arttırmaya katılmış şekilde görenler, o aile bireyinin kısa bir süre sonra beklenmedik bir parlama yapacağını düşünmeliler. Genellikle bu durum daha fazla para kazanma, maddi durumda iyileşme ve ev yenileme olarak yorumlanmaktadır ancak lüks araçlar da işin içerisine dahil olabilir.

Açık arttırmada en yüksek teklifi veren kişi tanıdığınız birisiyse, o kişi ile yakın zamanda iş kaynaklı bir ortaklık kurmanız beklenebilir.