ruyada acı

Acı çekmek ve bir şeyden dolayı acı duymak, rüyalarda bunun nasıl gerçekleştiğine göre pek çok farklı anlama gelebiliyor. Dolayısıyla rüya tabirimizi doğru bir şekilde değerlendirebilmek için rüyanızdaki detaylara göz atmalı ve onları hatırlamalısınız.

Rüyanızda kendi vücudunuzun fiziksel olarak acıdığını ve ağrıdığını hissettiyseniz, bu durum yakın bir zamanda yeni bir iş için girişimlerde bulunacağınızın işaretidir. Dolayısıyla çevrenizdeki fırsatları değerlendirmeniz ve imkanlara göz atmanız, yeni iş imkanlarını değerlendirme hususunda size yardımcı olacaktır.

Rüyada başını acıyorsa

Eğer rüyada başınız acıyor, ağrıyorsa ve kafanızda sızılar hissediyorsanız, özel hayatınızı başkalarına anlatmaktan vazgeçeceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle de özelini paylaşmadan duramayanlar bundan zarar gördükten sonra artık bu huylarını bırakabilirler.

Rüyada dişleriniz ağrıyorsa 

Acıyan ve ağrıyan yeriniz dişlerinizse çok istediğiniz bazı şeylerin gerçekleşeceğini görebilirsiniz. Fakat bunların gerçekleşmesi için çok fazla çaba göstermeniz gerekmeyecek ve sizin için de biraz sürpriz olacak.

ruyada aci cekmek

Rüyada başkası acı çekiyorsa

Eğer rüyanızda acı çeken kişi siz değil de bir başkasıysa, tartıştığınız birisiyle yaptığınız tartışmada haksız olduğunuz ve o kişiden özür dilemeniz gerektiği belirtiliyor. Fakat bu konuda çekingen davranmayın ve hatanızı gerçekten ve içten bir şekilde kabul edin.

Rüyada kendi canınızı acıtıyorsanız

Kasıtlı olarak kendi canınızı acıtıyorsanız, bu durum aile içerisinde bazı eleştiriler alabileceğinizin ve ailenizin size bazı konularda destek vermeyeceğinin bir işaretidir. Dolayısıyla uzun süredir devam eden aile içi gerilimleri çözmek için çaba göstermeniz gerekiyor.

Acı duyulan yerde yara varsa

Rüyanızda acı duyduğunuz bölge üzerinde bir yara veya çıban bulunuyorsa bu durum genellikle kısmetinizi bulacağınıza işaret ediyor fakat bu yarayı bir şekilde aldırıyor veya tedavi oluyorsanız, maddi olarak çok geniş imkanlara kavuşacağınız kesin gibi.

Acı duyduğunuz halde buna hiç bozuntuya vermeden devam edenler bu rüyanın karşılığını sabırlı olmaları halinde başarıya koşmak olarak göreceklerdir.