ruyada ac gozlu

Aç gözlülük rüyalarda genellikle çok karmaşık olmayan bir şekilde yorumlanır ve bu olayın gerçek hayattaki anlamına göre işaretler verir. Dolayısıyla aç gözlülüğün genellikle çok olumlu bir şekilde değerlendirilmediğini belirtelim. Rüya tabirleri içerisinde en dolambaçsız sonuçların aç gözlülükten çıktığı neredeyse kesin gibi.

Rüyada aç gözlü iseniz

Rüyanızda aç gözlü olduğunuzu görüyorsanız, gerçek hayatınızda bu durum hiç bir şeyle bir türlü yetinmeyi bilmediğiniz anlamına geliyor. Dolayısıyla bu durum iş, okul, aile ve aşk yaşamınızı büyük oranda etkilemeye devam edecektir. Sürekli olarak daha fazlası için yetinmezlik göstermeniz, yavaş yavaş çevrenizdekileri de rahatsız etmeye başlamış olabilir. Bu nedenle hal ve tavırlarınıza biraz dikkat etmeye başlamanız çevrenizdeki insanlarla biraz daha iyi geçinebilmeniz için önem kazanıyor.

Rüyada başkası aç gözlü ise

Eğer rüyanızda başka birisinin çok aç gözlü davranışlar sergilediğini görüyorsanız, artık kendinizin de daha fazla para kazanabilmek için çaba göstereceğiniz anlamına geliyor. Fakat bu genellikle biraz yasadışı yollara başvurma konusunda da işaretler verir ve bu hedefinizin sonucunda hiç beklemediğiniz kötü sonuçlarla karşılaşma imkanınız artar.

Rüyanızda birisi sizi direkt olarak etkileyen ve üzen bir aç gözlülük yaptıysa ve bundan zarar gördüyseniz, plansız bir şekilde hareket etmemeli, biraz daha düşünceli olmalı ve zarar görebileceğiniz ortaklıklar içerisine girmekten çekinmelisiniz. Özellikle evlilik, iş gibi ortaklı şeyler yapanlar çevrelerini dikkatle gözlemeliler.

ruyada ac gozluluk

Ailenizden biri aç gözlü ise

Ailenizin rüyanızda aç gözlülük yaptığını ve sizden beklenmedik talepleri olduğunu görürseniz, bu durum aile bireylerinden bir tanesinin kazanç hırsıyla yandığını gösteriyor ve ona yol göstermediğiniz sürece kendine zarar verme ihtimali mevcut.

Karşı cinsten biri aç gözlü ise

Karşı cinsten bir kişinin size açgözlü şekilde davranması ama yüzünüze gülmesi, karşınıza bir kısmet çıkacağını ama bunun biraz zararlı bir ilişkiye dönüşeceğini gösteriyor. Bu kısmeti dikkatle gözlemeyi unutmamalısınız.