acente

Rüyada acente görmek genellikle hayatta çok dikkate değer olmayan ancak yine de farkedilecek değişikliklerin meydana geleceğinin bir işaretidir. Dolayısıyla hayatınızdaki ince detaylara kısaca bir göz atmanız ve umursamazlıktan kaçınmanız, bu değişikliklerin farkına varabilmeniz için çok önemli.

Eğer rüyanızdaki acentenin tam olarak ne olduğunu hatırlayabiliyorsanız, bu rüyanızın daha doğru bir şekilde yorumlanabilmesine de yardımcı olacak. Çünkü vapur veya tren acentesinden bilet alırken kendinizi gördüyseniz yahut bu amaçla oraya doğru yöneldiyseniz, kafanızdaki bir işi tamamlamak için gereken işlemleri yapmaya başlayacağınıza delalettir.  Bu işlemler, başvurular ve atılımlar sonucunda da çok yüksek ihtimalle başarılı sonuçlar alacaksınız.

Bunların dışındaki acentelere yani otobüs veya havayolu acenteleri gibi bir acenteye gittiğinizi gördüyseniz, hayatınızı yeniden yönlendirmek üzere planlar kuracağınızın işaretiyle karşı karşıyasınız. Fakat illa ki bu konuda bir başvuru ya da atılım yapmanıza da gerek kalmayacak ve daha yumuşak bir şekilde hayatınızın yeni bir yöne doğru ilerlediğini göreceksiniz.

ruyada ecente

Acenteler genel olarak rüyalarda her zaman küçük yollu değişikliklerin işareti olarak yorumlanıyorlar ancak acenteye gidememe, bilet bulamama gibi diğer varyasyonlarının biraz daha olumsuz anlamları mevcut.

Zira acenteye gittiğiniz halde bilet bulamadığınızı gördüyseniz, hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek konusunda kendinizde güç bulamayacağınızı düşünmelisiniz. Fakat aile ve dostların desteğiyle bu sıkıntıları aşmak için çaba göstermelisiniz.

Eğer acenteden aldığınız biletle araca binemiyorsanız veya yanlış bir araca binmeye çalışıyorsanız, karşınıza yakın zamanda sizi kötü yöne döndürmeye çalışacak bir kişi çıkacaktır. Bu kişinin etkisinden kurtulmak için iradenizi kullanmanız gerekebilir.

Acenteden bilet almak istediğinde yer kalmadığını ya da bir sebepten alamadığını görenler ise ellerinden yakın zamanda bir fırsatın kaçmış olduğunu görecekler. Geçmiş günlere göz atarak aynı hataları yapmamaya çalışmalısınız.