abur cubur

Abur cuburlar günlük hayatta zararlı oldukları kadar genel olarak rüyalarda görüldüklerinde de genellikle olumsuz olarak yorumlanıyorlar. Çünkü doymak bilmez, bencil ve hırslı bir kişiliği yansıtan bu ürünleri rüyanızda gördüyseniz biraz dikkatli olmanızda çok büyük fayda var.

Rüyada abur cubur yediğini görmek

Rüyasında abur cubur yediğini gören kişinin dini konularda pusulasını kaybettiğini ve dünya malına göz koyduğunu ve manevi yönlerinin çok zayıfladığını uzmanlar yorumluyorlar. Zira aç gözlülük ve fani hayata çok fazla değer verildiğinin bir işareti olan rüyadaki abur cuburlar, kendinizi biraz frenlemeniz ve manevi hayatınıza dikkat etmeniz gerektiğinin de bir işareti. Bilhassa çok hevesli bir şekilde abur cubur tükettiğinizi gördüyseniz, tehlike sinyalleri yanıyor demektir.

Rüyasında başkasının abur cubur yediğini görmek

Eğer bir başkasının abur cubur yediğini gördüyseniz ve ona heveslendiyseniz, henüz kötü bir durumda değilsiniz ancak biraz sınırdasınız. Bir süredir ruhani yanınızı es geçtiyseniz ve manevi konulara vakit ayıramadıysanız, her gün vaktinizin birazını bu konuları değerlendirmek için kullanın ve kendinize hafiften çekidüzen verin.

ruyada abur cubur

Rüyada yenilen abur cubur bozuksa 

Rüyanızda yediğiniz abur cuburlar bozuksa ve tatları kötüyse, kendinizi sizi tahrik eden şeylere rağmen korumayı başaracağınızın delaletidir. Fakat bu süreçte biraz sabrınız sınanabilir ve kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle de maddi sıkıntıları olanlar ve ruhsal yönden de zarar görmüş olanlar kesinlikle dikkatli olmalılar.

ruyada abur cubur gormek

Rüyada Bir kadının abur cubur yediğini görmek

Bir kadının rüyanızda abur cubur yediğini görüyorsanız, bu sizi aldatmaya meyilli olacak ve biraz da hınzır bir kadınla karşılaşacağınızı belirtiyor ve bu nedenle ona karşı dikkatli olmalısınız. Abur cubur yiyen bir erkek görüyorsanız da iş hayatınızda size maddi olarak zorluk çektirecek bir patron ya da müşteri ile karşılaşma ihtimaliniz yüksek.

Eğer abur cuburların yere döküldüğünü görüyorsanız, sizi zor duruma sokacak insanlardan kaçınmanız gerektiğini ve ihtiyatlı olmanızı söyleyebiliriz.