ruyadaabone

Rüyada abone görmek, yani daha doğrusu bir şeye, bir yayına abone olduğunu görmek genellikle hayatta gerçekleşecek olan değişimlerin bir habercisidir ancak bu değişimlerin her zaman olumlu yönde olacaklarını da düşünmemek gerekiyor. Zira olumlu veya olumsuz şekilde yönelimlerinin olması mümkün.

Eğer bir gazete, dergi yahut başka bir yayına abone olduğunuzu rüyanızda görüyorsanız, hayatınızı yönlendirebilmek için farklı kararlar alabileceğiniz ve hayata yeni baştan başlayacağınız düşünülebilir. Ancak her ne kadar bunun kendi iyiliğiniz için olduğunu düşünseniz dahi, hayatınızda açtığınız bu yeni sayfanın hiç beklemediğiniz yerlere çıkma ihtimali de var. Dolayısıyla bir şeye abone olmak veya abone birisini görmek, her ne kadar değişimlerin habercisi olsa da bu biraz tarafsız bir değişim haberi olduğu için her zaman sevinmemek lazım.

Eğer rüyanızda sadece bir tane yayına abone oluyorsanız, bu durum tek bir amaç için hayatınızı harcayacağınıza işaret ediyor. Adeta kendi dünyanızın merkezine alacağınız bu konu, en önemli dikkat noktanız olacak ve diğer şeylere odaklanmanızı biraz engelleyecek.

Birden fazla yayına abone olanlar ise tam tersi şekilde hayatlarının kontrolünü biraz kaybetme ihtimaline sahipler çünkü odak noktaları giderek genişleyecek ve çok fazla konuyla aynı anda uğraşmaya kalkacaklar. Bilhassa yakınlarından destek bulmakta zorlananlar bu süreçte biraz sıkıntılar yaşayabilirler.

Mevcut hayatından memnun olmayanlar da rüyalarında abonelik ile bağlantılı konular görebilirler ancak aboneliği düşünüyor, onu gerçekleştirmiyorsanız bu değişikliği yapacak gücü kendinizde bulamama ihtimaliniz var.

 

Abonelikte ayrıldığınızı rüyanızda gördüyseniz, hayatınızda biraz daha durağan bir zamana gireceğinizin işaretlerini görebilirsiniz. Fakat bu durağanlığın iş mi yoksa özel hayat mı olacağını tahmin etmek biraz zor. Eğer abonelik konusunda kararsız kalıyorsanız, hayat düzeninizin biraz bozuk olduğu ve emek istediği hususunda işaretler de mevcut olacaktır.