ruyada abiye

Abiye görmek rüyalarda sıklıkla karşılaşılan durumlardan bir tanesi ve görülen abiyenin şekline, rengine ve durumuna göre çok sayıda farklı yorum getirilebiliyor. Dolayısıyla abiyeyi gördüğünüz rüyanın detaylarını hatırlamanız, doğru bir rüya yorumu yapabilmek için çok önemlidir.

Rüyada parlak abiye görmek

Eğer rüyanızda gördüğünüz abiye, parlak, yeni ve renkli bir abiyeyse, bu sizin hem hareketli hem de sevecen bir insan olduğunuza işarettir ancak yakında önünüze yeni bir kısmetin veya fırsatın çıkma ihtimali de çok yüksek. Ancak bunun için gözünüzü açık tutmanız gerekiyor.

Rüyada koyu ve dökük abiye görmek

Tam tersi şekilde rüyanızda eski, koyu ve dökük bir abiye giyiyorsanız, yakında belli sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek ve bunlara karşı kötümser bir yaklaşım içerisinde olacaksınız. Bilhassa depresyona eğilimli olanlar bu sıkıntılar neticesinde kendilerini depresyonda bulmaya da hazır olmalılar.

Rüyada uzun abiye görmek

Rüyada giydiğiniz abiye uzunsa bu durum hem uzun hem de zengin bir hayat süreceğinize delalettir ancak bunun için uzun sürecek bir ilişkiye de hazır olmanız gerekli. Dolayısıyla kısmetiniz ile bir ömür boyu mutlu olacağınız varsayılabilir.

ruyada kisa abiye

Rüyada kısa abiye görmek

Abiyeniz kısa bir halde rüyada karşınıza çıktıysa, kısa süre içerisinde bir haber alacaksınız ancak bu haber çok yüksek ihtimalle kısmetlerinizle ilgili olacak.

Psikolojik olarak rüyada abiye görmek konusunda yapılan değerlendirmeler, bu kişilerin genellikle ünlü olma ve popülerlik istekleri olduğunu gösteriyor. Zira rüyadaki abiyeler genellikle kadınların oldukça çekici görünmelerini sağlıyor.

Abiyenin şeklinin yanında rengi de rüya tabiri konusunda oldukça belirleyici bir konu. Dolayısıyla abiye renklerine dair değerlendirmelere de bir göz atalım.

ruyada yesil abiye

Rüyada görülen abiye yeşil ise

Gördüğünüz abiyeniz yeşil renkliyse, karşılaşacağınız bir kadının gösterişli ve şık olacağını, fakat bunun yanında iffetini korumasını bilen, dindar ve ahlaklı bir kadın da olacağını gösteriyor. Bu nedenle hemen dış görünüşüyle çevrenizdeki kadınları yargılamaktan kaçınmalısınız.

Rüyada görülen abiye kırmızı ise

Abiyenin renginin kırmızı olması da şık bir kadınla karşılaşacağınızı gösteriyor ancak bu defa kafası biraz daha fesatlıklara çalışan ve erkekleri birbirine düşürmeyi seven bir kadın olma ihtimali oldukça yüksek.

ruyada mavi abiye

Rüyada görülen abiye mavi ise

Rüyada mavi abiye görmek, ailenizle birlikte hem mutlu hem de sağlıklı ve uzun bir yaşam süreceğinizin işaretidir. Henüz evlenmediyseniz gelecekte bunları yaşama ihtimaliniz de çok yüksek olacaktır.

Rüyada görülen abiye sarı ise

Sarı bir abiyeyi rüyada görmek ise yine güzel ve alımlı bir bayan görmekle eşdeğer fakat bu bayanın maalesef sağlık sorunları olacak ve onlara hatırı sayılır bir vakit ayıracaktır.

Rüyada görülen abiye siyah ise

Siyah abiye ise asilliğin bir simgesi olduğu için abiyeyi gören kişi bir erkekse asil ve zarif bir kadınla evleneceğini söyleyebiliriz. Ancak abiyeyi gören kişi bir kadınsa, bu durum onun hayatta çok iyi yerlere geleceğini ve pek çok kişi tarafından örnek alınacağını gösteriyor.

Rüyada görülen abiye mor ise

Mor abiye rengi ise gelecek günlerde çok sayıda farklı sıkıntıların ortaya çıkabileceğini ve bu sıkıntıların devam edebileceğini gösteriyor. Zira mor rengi genellikle intihara meyilli olanların tercih ettiklerini de unutmamak gerekiyor.

Rüyasında abiye giyen değil de diken kişiler içinse farklı anlamlar mevcut. Eğer abiyeyi diken bir kadınsa ve abiye uzunsa, bu uzun ömre yorumlanır ancak abiye kısaysa yakın bir zamanda mutlu bir haber alınacağının işaretidir.

Rüyada abiye diken kimseyi görmek 

Abiyeyi diken kişi erkekse ve abiye de kısaysa, çok kısa bir zaman sonra alımlı ve çekici bir kadınla tanışacağını düşünebilir ancak bu kadın maalesef biraz aldatıcı bir karakterde olacaktır. Erkeğin diktiği abiye uzunsa, başına gelen bu kötü kadın olayı hayatının uzun bir dönemine yayılacaktır.

Rüyada sarı abiye dikmek sağlık sorunları, siyah abiye dikmek uzaklardan bir haber, mavi abiye dikmek sağlık ve huzur, kırmızı abiye dikmek kötülükle karşılaşma olarak da yorumlanabiliyor.