ruyada abide gormek

Rüyada bilindik, ünlü bir kente ait bir abide veya abideler görüyorsanız, onu nasıl gördüğünüze göre anlamlar biraz değişebiliyor ancak sadece abidenin kendisini görüp de rüyası sonlananlar için de yapılabilecek yorumlamalar mevcut.

Eğer ünlü bir abideyi rüyanızda direkt olarak gördüyseniz, bu durum o abide gibi uzun bir hayat süreceğinizin delilidir. Gördüğünüz bu abide biraz da yıkık ve tarihi bir kalıntı gibi duruyorsa, uzun hayatın yanında kendi memleketinizde adınızın bir daha unutulmamasını sağlayacak bir işe vesile olacağınızın da delilidir. Fakat bu güzel işleri yapabilmek için hayatınızdaki gidişatı biraz değiştirmeniz ve kendinize yeni bir yön seçmeniz de gerekebilir.

Rüyanızda gördüğünüz abideye çok fazla saygı duydu ve onu incelediyseniz, değer verdiğiniz bir insanın size önemli bir konuda yardımının dokunacağını varsayabilirsiniz.

Eğer gördüğünüz abideyi arkanızda bırakıyor ve ondan uzaklaşmaya devam ediyorsanız, kendi geleceğinizi kendinizin yaratmaya güç bulacağınızı söyleyebiliriz.

Gördüğünüz abide ünlü bir kişiyi temsil ediyorsa, bunun hayatınızda başarıların olacağına dair yorumlanması mümkün. Geleceğin yanında geçmişe dair övünmeler de bu başarınızın bir işareti olacaktır.

Rüyanızda bulduğunuz abide hasarlıysa ancak daha sonra onarılıyorsa, hiç olmayacak denilen şeyleri olabileceğini ve bu nedenle sürpriz değişimlere hazır olunması gerektiği düşünülür. Fakat sağlam bir abidenin hasarlı hale gelmesi ise hayatınızın yepyeni bir yöne dönebileceğini göstermektedir ancak bunun iyi veya kötü olup olmadığını söylemek mümkün olmaz. Her şeye hazırlıklı olmak gerekir.

Rüyanızdaki abidenin tam karşısında duruyor ve ona dik dik bakıyorsanız, karşınıza çift kısmet çıkacaktır ancak bunlardan birisini seçebileceğiniz için iyi düşünmeniz gerekiyor. Bazı uzmanlar ise bu kısmetlerin illa ki insan olması gerekmediğini, iki fırsat olarak da değerlendirilebileceğini belirtiyorlar.