abdest

Rüyada abdest bozmak, onu nasıl bozduğunuza göre değişik anlamlara gelebildiği için sizlere ufak başlıklar altında uzmanların bu konulardaki görüşünü aktarmaya çalışacağız.

Rüyada Küçük Abdest Yaptığını Görmek

Eğer rüyanızda küçük abdest yaptığınızı görüyorsanız, bu durum üzüntülerinizin bir şekilde ortadan kalacağını ve üzüntü sebeplerinin giderileceğini gösteriyor. Eğer zenginseniz malınızın zekatını da vereceğinizi söyleyebiliriz.

Rüyada Küçük Abdestin Kuru Olması

Rüyada küçük abdest yaptığınızı görüyor ancak hiç bir şey çıkmıyor yahut kuru bir şeyler çıkıyorsa, mal ve maddi değerlerinizi büyük bir keyif içerisinde harcayacağınızı ancak bu konuda biraz ipin ucunu kaçıracağınızı belirtmek gerek.

Rüyada Yabancı Bir Yerde Abdest Bozmak

Eğer hiç bilmediğiniz bir yerde rüyanızda küçük abdest yapıyorsanız, hiç bilmediğiniz, tanımadığınız ve geçmişini de bilmediğiniz bir kadınla evleneceğiniz düşünülebilir.

Rüyada Küçük Abdest Yapacak Yer Bulamamak

Rüyanızda çok sıkıştığınız halde abdest bozacak uygun bir yer bulamadıysanız, gerçek hayatta bir şeyleri başkalarından saklamak isteyeceğinizi ancak bunu yapamayacağınızı unutmayın.

Rüyada Çok Sıkışmak

Çok sıkıştığınız halde rüyanızda abdest bozamıyorsanız, yakın zamanda pek çok maddi sıkıntı ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Büyük Abdest Bozmak

Rüyasında büyük abdestini tuvalette bozanlar, ellerindeki malları harcayacaklar demektir. Eğer tuvalette değil de bir kaba ya da elbiseye büyük abdest yapıyorsanız kadınlar nedeniyle sorunlar yaşacağınız, geniş ve açık bir alanda yapıyorsanız size iftira edileceği, yatağa yapmak ise zorlu ve uzun sürecek bir hastalığa tutulacağınıza delalettir.

Herkesin Göreceği Yerde Abdest Bozmak

Tuvalet bulamadıysanız ve herkesin görebileceği bir yerde rüyanızda büyük abdestinizi yaptıysanız, arkanızdan dedikodular yapıldığı belirtiliyor. Eğer bu yer evin içerisinde bir yerse düşmanlarınızın da arkanızdan iş çevirdikleri ortaya çıkabilir. Ancak evin tuvaletinde abdest bozmak genellikle üzüntü ve sıkıntıların kişinin arkasında kalacağına delalettir.