ruyada abdest almak _mini

Rüyada abdest almak, abdestin nasıl alındığına veya alınamadığına göre farklı anlamlara gelebiliyor. Bu nedenle kısaca başlıklar halinde abdest almaya dair rüya tabirlerine göz atalım.

Rüyada Abdest Almak

Eğer rüyanızda temiz, güzel bir suyla ve hiç zorlanmadan, güzel duygular içerisinde abdest alıyorsanız, hem dileklerinizin gerçekleşeceğini hem de maddi durumunuzda bazı iyileşmelerin olabileceğini düşünebilirsiniz.

Rüyada Abdesti Yarım Bırakmak

Rüyanızda abdest alırken herhangi bir sebepten abdestinizi yarım bırakmanız gerektiğini görürseniz, henüz bazı yapılması gerekenleri yapmak için erken olduğuna inanabilirsiniz. Doğru zamanı bulabilmek içinse bayağı bir emek sarfetmeniz ve kendinize dikkat etmeniz gerekecek.

Rüyada Abdest Alırken Zorlanmak

Rüyada abdest alma esnasında birileri size engel oluyorsa ve zorlanıyorsanız, değer verdiğiniz bir eşyanın kaybolacağını ve onu uzun süre arayacağınızı söyleyebiliriz. Bu eşyayı ne kadar ararsanız arayın bulamayacak ancak hiç beklemediğiniz bir zamanda onu geri bulacaksınız.

Abdest Aldıktan Sonra Namaz Kılmak

Rüyanızda abdestinizi aldıktan sonra namaz kılıyor ve namazı tamamlıyorsanız, pek çok maddi dertten kurtulacağınız ve başınızdaki kötü olaylardan sıyrılacağınız beklenebilir. Eğer maddi sıkıntılarınız iş hayatı, evlilik gibi konuların önünde engel oluşturuyorsa, bu engeller de maddi sorunların bitmesinin ardından ortadan kalkalacaklar ve kendinizde ilerlemek için büyük bir enerji bulacaksınız.

Başkasının Abdest Aldığını Görmek

Maalesef kendinizin değil bir başkasının abdest aldığını rüyanızda görüyorsanız, bu eşinizle sorunlar yaşayacağınız ve bu sorunları çözemezseniz ondan boşanacağınız anlamına geliyor. Nişanlı ve sevgili olanlar ise ondan ayrılarak bir süreliğine uzaklara gideceklerdir.

Sıcak Suyla Abdest Almak

Eğer sıcak suyla abdest alıyorsanız, rahatsızlıklarınız için doktora gidecek ancak bu dertlerden kurtulacaksınız.

Camide Abdest Almak

Camide abdest alanlar, arkadaşlarının onun arkasından konuştuğunu öğrenecekler ancak bu konuşma onun iyiliği için olacaktır. Yani dedikodu yerine sizin iyiliğiniz için arkanızdan iş yapanlar mevcut olacaktır.