Rüyada abajur görmek henüz sonucu belli olmayan bir işinizin artık sizin isteğinize göre sonlanacağını ve bunun sizin kazancınıza olacağını gösteriyor. Ancak abajuru nasıl gördüğünüze göre farklı anlamlara da gelebileceğini unutmayın.

Abajuru lambanın üzerinden kaldırdığınızı görüyorsanız, bu durum bir arkadaşınızdan beklenmedik bir zamanda bir iyilik göreceğiniz anlamına geliyor. Bu iyilik ise oldukça yakın bir zamanda ortaya çıkacak ve sizi şaşırtacak.

Rüyada abajur yanıyorsa

via GIPHY

Eğer rüyada gördüğünüz abajur normal bir şekilde yanıyorsa, bildiğiniz ve beklediğiniz bir işin güzel sonuçlanacağını düşünmek gerekiyorken, yanıp yanıp sönen bir abajur görüyorsanız hiç bilginiz olmayan bir işin hayrınıza sonuçlanacağını gösteriyor. Dolayısıyla beklenmedik şekilde hoşunuza gidecek iş dünyası ile ilgili sonuçlarla karşılaşmanız mümkün.

Rüyada abajur yanmıyorsa

Yanmayan bir abajuru yakan kişiler ise önlerine çıkan bir fırsatı iyi bir şekilde değerlendireceklerdir. Fakat abajurun tepesini takarken kendinizi görüyorsanız, yaptığınız işin ve değerlendirdiğiniz fırsatın sadece size bir faydasını olacağını düşünebilirsiniz.

ruyada abajur

Rüyada desenli abajur

Eğer rüyanızdaki abajur bir şekilde desenliyse ve bu desenler odanızın duvarında güzel şekiller oluşturuyorlarsa, yakın zamanda yeni bir ev alma ihtimaliniz var demektir ve hayallerinizin bir kısmı da bu yeni evle birlikte gerçekleşebilir.

Rüyada abajur satın almak

Bir mağazadan abajur aldığınızı görüyorsanız, sadece kendiniz değil, çevrenizdeki diğer kişiler için de güzel işler yapacağınız, onlara faydanızın dokunacağı ve bunun için övüleceğiniz, bilineceğiniz anlamına geliyor.

Bir başkası için rüyasında abajur satın alanlar ise hayırlı bir haber alacaklar.

Rüyada abajur görmek iyiye mi işaret?

Farkedebileceğiniz gibi, rüyada abajur görmek genel olarak her zaman iyiye işaret ediyor ve abajuru ne şekilde görürseniz görün bir iş için güzel sonuçlar, haberler alabileceğinizi ve hayatınızın biraz daha hayırlı bir şekilde devam edeceğini düşünebilirsiniz. Bu nedenle hem maddi hem de manevi kazançlar için hazırlıklı olmayı kesinlikle unutmamalısınız.