Romantik bir düğün mekanı ya da kutlama için Yüksek Topuklar ekibi olarak güzel bir önerimiz var. DoubleTree by Hilton Moda Oteli’nin 12.katında yer alan mekanı 360East Moda, hatıralardan silinmeyecek düğünlere ve kutlamalara ev sahipliği yapabilir. Romantik bir düğün mekanı arıyorsanız, 360East Moda’yı mutlaka dincelemelisiniz.

360East Moda; muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde, samimi, eğlenceli ve modern bir peri masalı atmosferinde düğün hayal edenler için vazgeçilmez bir seçenek oluyor. 360East Moda, özel hazırlanan dünya mutfağından lezzetlerle oluşturulan menüsü, sıcak ortamı ve İstanbul’un büyülü manzarası ile sizin, ailenizin ve davetlilerinizin hatıralarında mutlulukla anımsanacak bir düğün vadediyor.

evlilik-2407-1

Düğün organizasyonunun stresinden, koşturmacasından kaçınan çiftler için 360East Moda, üzerinizdeki yükü hafifletiyor. Süslemeden müziğe, yemekten eğlenceye kadar her şey sizin düğünüze özel, sizin istediğiniz gibi planlanıyor. 360East Moda, organizasyonun her detayında kendi ekibiyle size önerilerde bulunarak hizmet verdiği gibi, sizin tercih ettiğiniz organizasyon ve süsleme şirketiyle de iş birliği içinde ilerleyebiliyor. Böylece size düğün koşuşturmasını azaltarak, hayatınızın en özel gününde keyifli, eğlenceli ve unutulmaz olan düğününüzün her anını yaşamak kalıyor.

evlilik-2407-2

360East Moda, tarihi yarımadaya karşı konumlanan, Haydarpaşa’dan Adalara kadar uzanan göz kamaştıran panoramik manzarası ile yaz düğününde olduğu gibi kış düğünlerine de ışıltı katıyor. Yazın havuz başı ve yarı kapalı restaurantta, kışın ise kapalı mekanda ortalama 200 – 250 kişilik davetlinizi ağırlayabiliyorsunuz. Menünüzü kendiniz oluşturabiliyorsunuz. Tabi ki özel tadım ile düğün öncesinde bu lezzetleri ilk önce gelin ve damat tadıyor. Yine düğün öncesinde yapılan gelin damat fotoğraf çekiminde ise mutluluğunuzu muhteşem İstanbul manzarası süslüyor. Bu arada siz geceye hazırlanırken otel odanızın keyfini çıkartırken, misafirleriniz de kolay ulaşımın rahatlığı ile davetinize katılıyor.

evlilik-2407-3

360istanbul East
0216 542 43 50 – 51 / 0530 789 0 360
Adres: Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No: 31 Kadıköy / İstanbul
(DoubleTree by Hilton Moda Oteli, 12. kat)