Marie Antoinette Chocolatier’in ‘Salepli’si, yeni yılda yeni bir başlangıç yapmak isteyenlerin ağzını tatlandıracak, şaşırtıcı bir lezzet. Saleple çikolatanın birlikteliği çikolatada farklı tatlar arayanları şaşırtırken, yeni yıldan yenilikler bekleyenlere tatlı bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor.

‘Salepli’, dumanı tüten salepin iç ısıtan lezzetini yeniyılda sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için ideal bir seçenek. Marie Antoinette Chocolatier’in ‘Salepli’sini bir kez denemek bile, bu şaşırtıcı lezzete bağımlı olmaya yetiyor.

El yapımı çikolatada İstanbul’un en iyisi olma iddiasını taşıyan çikolata butiği Marie Antoinette Chocolatier’ın çikolata tutkunlarının rüyalarını süsleyen çok özel tatları tıpkı birer mücevher kadar şık ve aşk kadar da lezzetliler. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanmadan günlük olarak hazırlanan el yapımı çikolataların hammaddesi Belçika’dan geliyor. Buna Paris’ten gelen meyve özleri ve süslemeler ekleniyor. Marie Antoinette Chocolatier’da başta Ekvator olmak üzere Venezuela, Costarica, Peru gibi tropik yağmur alan bölgelerde yetişen Theobrama Cacao ağacından özenle seçilmiş çekirdekler kullanılıyor.

Marie-Antoinette-sahlepli2

Rojda Demirer çikolata dükkanı nerede?

Rojda Demirer’in lezzetli fikri “Marie Antoinette Chocolatier”, İstanbul’un en iyi çikolata butiklerinin başında geliyor. Fransa’nın lükse düşkün efsanevi kraliçesi Marie Antoinette’in döneminden esinlenilerek yaratılan tatlar, Nişantaşı’ndaki Marie Antoinette Chocolatier’de sizlere özenle sunuluyor.

Lezzetleriyle olduğu kadar birbirinden farklı ve şık tasarımlarıyla da kısa sürede birçok kişi ve kurumun beğenisini toplayan Marie Antoinette Chocolatier; el yapımı ürünleriyle çikolatada ‘haute couture’ ayrıcalığı yaratıyor.

Marie Antoinette Chocolatier’de başta Ekvator olmak üzere Venezuela, Costarica, Peru gibi tropik yağmur alan bölgelerde yetişen Theobrama Cacao ağacından özenle seçilmiş çekirdekler kullanılıyor.

Hammaddesi Belçika’dan gelen, el yapımı olup günlük olarak hazırlanan; hiçbir katkı maddesi ve koruyucu barındırmayan bu üst kalite çikolataları ile Marie Antoinette Chocolatier, herkesi çikolatanın hazzını yeniden keşfetmeye çağırıyor.

Marie Antoinette Chocolatier ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.marieantoinette.com.tr adresini ziyaret edebilir veya (212) 291 92 78 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Islak kek