puma-eskiva

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası Puma, kendine güvenen kadınların ruhunu yansıtan Eskiva’yı beğenilere sunuyor.

Puma, 70’lerde ürettiği ikonik boks ayakkabısı Gong’un orijinal silüetini koruyarak, bugünün modern malzemeleriyle yeniden tasarladığı, şık ve zarif çizgileriyle ön plana çıkan Eskiva’yı meraklılarıyla buluşturuyor. Puma’nınmarka elçisi ve kreatif direktörü Rihanna’nın da tercihi olan bu ikonik ayakkabı; kadınların öz güvenini desteklerken, kendilerini daha güçlü hissetmelerini sağlıyor. Fark yaratan, stil sahibi kadınların kendilerini ifade etmelerine yardımcı oluyor. Bundan önceki ürünleriyle geçmiş trendlerini günümüz değerleri ile birleştiren Puma, Eskiva ile bu mottosunu devam ettirerek gücü stiliyle birleştiren kadınlara ilham veriyor.

Puma-Eskiva2

Boks ringlerinin enerjisini sokak stiline taşıyan Eskiva; yüksek bilekli ve rahat oturuş sunan bağcıklı kapanış tasarımı sayesinde ayak anatomisine tamamen uyum sağlıyor. Hem tasarımı hem konforlu yapısıyla dikkat çekerken, ayağı adeta bir çorap gibi sararak maksimum rahatlık vaat ediyor. Eskiva, tüm kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek, ikon haline gelmiş beyaz rengi ile gücü ve hareketi hayatının bir parçası olarak gören kadınların vazgeçilmezi haline gelecek.

Puma’nın, gücü stil ile buluşturduğu Eskiva, 469 TL fiyatı ile tüm İstanbul Puma mağazalarında satışa sunuldu.