pratik-dekorasyon-fikirleri

Ev dekorasyonunda yenilik yapmayı düşünüyorsanız, pratik ev dekorasyon fikirlerimiz size yardımcı olacaktır! Evinizde daha huzurlu ve keyifli vakit geçirmek için pratik ev dekorasyon fikirlerinden yararlanın; mutluluğu yakalayın!

  • Çiçek desenleriyle dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyonunda çiçek desenleri kullanmak, doğanın muhteşem enerjisini hissetmeyi sağlar. Yastıklarda, perdelerde veya duvar kağıtlarında çiçek desenlerini tercih edin, sonuçtan memnun kalacaksınız.

  • Renkli kavanozlarla dekorasyon fikirleri

Mutfağın görünümünü değiştirmek için birkaç renkli kavanoz kullanmak yeterlidir! Dekorasyona uyumlu renklerde kavanozlar alın, içini pirinç, şeker veya cevizle doldurun. Mutfağa her girdiğinizde içiniz açılacaktır.

  • Sarı renkle dekorasyon fikirleri

Bilimsel araştırmalar sarı rengin pozitif enerji ve mutluluk verdiğini gösteriyor! Salon, mutfakta veya banyoda sarı renkli dekoratif objeler kullanın. Beyaz masa üzerine sarı örtü kullanmak, evinizin havasını tamamen değiştirecektir. Elbette, sarı çiçekler de tercih edebilirsiniz.

dekorasyon-fikirleri-pembe

  • Farklı yastıklarla dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyonunda az bütçeli çözümler için yastıklardan faydalanabilirsiniz. Koltukları değiştirmek yerine yastıkları değiştirin veya yeni birkaç yastık daha ilave edin. Bu sayede hem görünüm değişecek hem eviniz daha konforlu hale gelecektir.

  • İnce tüllerle dekorasyon fikirleri

Evin havasını değiştirmek ve romantizm katmak için ince tüller kullanabilirsiniz. Örneğin, yatağın çevresini tüllerle kaplayıp tütü yapabilirsiniz, evet aynı filmlerdeki gibi!

  • Sticker ile dekorasyon fikirleri

Mutfak dolaplarını tamamen değiştirmek yerine zevkinize uygun sticker ile kaplayabilirsiniz. Ev dekorasyon ürünü satan mağazalardan uygun fiyata alacağınız sticker, duvar süslemesi için de size yardımcı olacaktır.

vintage-dekorasyon-2015

  • El emeğiyle dekorasyon fikirleri

Mutfak veya salon dekorasyonunda el emeğinizle mucizeler yaratabilirsiniz. Renkli kumaşlarla kendinize mutfak önlüğü, eldiven, alış veriş torbası dikebilirsiniz. Hatta gül, lavanta gibi yoğun kokulu çiçeklerle minik keseler hazırlayabilirsiniz.

  • Aynalar ile dekorasyon fikirleri

Aynalar, kullanıldığı alanı daha büyük ve ferah göstermeye yardımcı olur. Evin girişinde, salonda veya yatak odasında çeşitli büyüklüklerde aynalar kullanabilirsiniz.