Yeni yıl dilek listenizde sağlık varsa, ‘Yüksek Topuklar’ olarak bizim de size, sağlıklı bir haberimiz var! Tatlı ihtiyacını doğal yoldan karşılayan, vitaminlerle dolu olup hastalıklardan koruyan portakalın en doğal halini evinize isteyebilirsiniz. Nasıl mı? Haberimizi okumaya devam edin!

100 yıldır Finike’de narenciye üreten bir ailenin son kuşağının kurduğu portakalbahcem.com  100’ün üzerinde farklı ürünü internet üzerinden tüketicilerle buluşturuyor. Finike portakalının yanı sıra geleneksel yöntemlerle evde hazırlanmış katkısız reçeller, anne yapımı kurabiyeler ve hediye sepetlerinin yer aldığı sitede nar, greyfurt, limon, mandalina, kumkuat ve şadoks gibi meyveler de doğal ve lezzetli ürün meraklılarıyla buluşuyor

Portakalbahcem.com’da ‘Dünyanın en lezzetli portakalı’ unvanını taşıyan Finike portakalı ve diğer narenciyeler sipariş üzerine toplanıyor ve hiçbir kimyevi koruyucu işlem uygulanmadan, bekletilmeden hızla kargoya veriliyor. Bu sayede ürünler en taze halleri ile sofraya ulaşıyor. Portakalbahcem.com’da kredi kartı, havale ya da PayPal ile ödeme yapılabildiği gibi, tüketiciler kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebiliyor. Ayrıca otomatik sipariş seçeneği ile aylık üyelik yapılabiliyor ve 4 haftalık sipariş verildiğinde siparişiniz her hafta dilediğiniz gün kargoya veriliyor.

portakal-kapak-2

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 1. olduk

portakalbahcem.com yüzlerce aday arasından sıyrılarak 12’nci Altın Örümcek Web Ödülleri E-ticaret kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Artık %100 nar suyu da var

Portakalbahcem.com geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha ekledi: Nar suyu. Portakalbahcem.com’ un yeni ürünü nar suyu, yüzde 100 nardan yapılıyor. Narlar önce tanelerine ayrılıyor, ayrılan tanelerin çekirdeği çıkarılıyor. Böylelikle elde edilen nar suyu çekirdeğin, zarın ve kabuğun acı tadının karışmadığı, lezzet dolu bir nar suyu oluyor. Nar suları sıkıldıktan hemen sonra –40 derecede, özel derin dondurucularda şoklanıyor. Sonrasında da –18 derecede korunuyor. Sipariş üzerine gönderilen nar suları, ısı yalıtımlı kutularında hızlı kargo gönderimiyle sizlere ulaşıyor. Nar suyunu buzdolabında saklamanız, 3 gün içerisinde tüketmeniz ve içmeden önce çalkalamanız öneriliyor. Portakalbahcem.com’un nar suları meyvenin doğal mayhoşluğunda, şeker ilavesiz ve katkısız. Geleneksel lezzet dolu nar suyunun tadına doyamayacaksınız.

portakal-kapak-2

Portakalbahcem.com ürünlerini, biyolojik mücadele yaparak doğal döngüye zarar vermeden yetiştiriyor. Siteden satışa sunulan tüm ürünler Finike’deki kendi kontrollerindeki bahçelerinden geliyor. Portakalbahcem.com ürünlerinde, Dünya Sağlık Örgütü ve Avrupa Birliği’nin kabul ettiği GlobalGap (The International Standard for Safe and Sustainable Agricultural) ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İyi Tarım uygulamaları belgeleri bulunuyor.