arkadas-kadinlar

El işçiliği ile üretilen, yüksek kaliteyi; ustalık, zanaat ve kusursuz tasarımlarla buluşturan Poison by Kıramer; el yapımı aksesuar işleriyle yeni yılın ‘parlayan yıldızı’ olmaya hazırlanıyor!

‘Art of Luxury’ mottosuyla kısa sürede birçok kişiye ulaşan Poison by Kıramer; geleneksel el sanatlarını estetik dokunuşlar, modern çizgiler ve yalın zevklerle bir araya getirdi. Günümüzün trend sahibi kadınlarının göz kamaştırıcı stillerinin birer vazgeçilmezi olmak isteyen Poison by Kıramer; stili ile fark yaratmak isteyen kadınlara şıklık vaat ediyor.

poison-2

2017’nin asil, şık ve yaşayan tasarımları…

Tasarım takılar aşktır! diyen kadınlara özgün, geleneksel ve modern bir alternatif olma amacıyla hayata geçirilen Poison by Kıramer koleksiyonundaki tasarımlar; üzerlerindeki detaylar, taş işlemeleri ve hakiki deri dokuları öne çıkararak stiline ‘özgün’ bir ruh katmak isteyenlere sesleniyor.

poison-1

Poison; gelenekseli günümüze taşırken; modern ve çağdaş formları uyumla harmanlayamaya özen gösteriyor. Yeni yılda eşi benzeri hiç görülmemiş olan bir hediye alternatifi arayanların kurtarıcısı olmaya aday!

poison-3

detaylı bilgi için www.poisonbykiramer.com