Veterinerlere, hayvan barınaklarına, petshoplara ve derneklere hızlıca ulaşmayı sağlayan petmosfer.com ile can dostlarımız hayvanlarımızı ilgilendiren tüm adresler bir tık ötede… 2014 Ocak ayında yayın hayatına başlayan petmosfer.com, can dostlarımız hayvanlarımızı ilgilendiren tüm kurum ve kuruluşlara hızlıca ulaşmayı sağlıyor. Pet shopların, veterinerlerin, hayvan barınaklarının ve derneklerin iletişim bilgilerine aynı platformdan ulaşmayı sağlayan petmosfer.com kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

Petmosfer’e ücretsiz üye olarak hakkınızdaki bilgi, telefon, faks, adres bilgilerinizi ekler ve haritada işaretleme özelliğini ücretsiz kullanabilirsiniz. Tüm pet shopları, veterinerleri ve barınakları daha ulaşılabilir hale getiren Petmosfer ile can dostların yaşamlarını kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Sosyal medyada kayıp hayvanların bulunması ya da hayvanlarla ilgili gönüllü etkinlik duyurularına da destek veren petmosfer.com’da can dostlarımızın bakımı için pratik bilgiler de yayınlanıyor.
Petmosfer’e ücretsiz üye olun, işletmenizi ekleyin ve Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilir olun. Can dostların yepyeni atmosferinde buluşmak üzere…

www.petmosfer.com / www.facebook.com/Petmosfer / twitter.com/Petmosfer

Tel : 0216 606 01 07
e-posta : bilgi@petmosfer.com

kitap