Deniz, kum, güneş, huzur… Tatil yapmak hepimize iyi geliyor, peki saçlarımıza? Eğer önlem almazsak; güneş ışınları ve tuzlu deniz suyu saçlarımızı yıpratıyor. Özenle baktığımız saçlarımız korumasız kalınca, uçları kırılıyor ve cansızlaşıyor. Ancak güzel haber: Saçlarımızın mutluluğu için yepyeni bir bakım yöntemi var!

Klorane Mango Ekstreli Saç Bakım Yağı saçlarınızı güneşin tehlikeli UV ışınlarından korur, yaz boyu maruz kalınan tuz, klor ve kumun etkilerinden zarar görmesini engeller, besler, onarır. Sprey şeklindeki saç bakım yağı kuru ve yıpranmış saçlarınıza nem kazandırır, bakım yapar.

Güneşe çıkarken saçınıza püskürttüğünüz Klorane Mango Bakım Yağı, içeriğindeki mango yağı ekstresi ile saçınızı güneşin zararlı UV ışınlarından korurken, kuru ve yıpranmış saç uçlarını besler, güçlendirir, onarır, bakımını yapar ve hoş kokusuyla da etrafınızı büyülemenizi sağlar. Nemini kaybetmiş saçlara sağlığını yeniden kazandıran Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağı saçlarınıza parlaklık ve ışıltı verir. Mango yağı etkisiyle saç telini derinlemesine besleyen bakım yağı, nem dengesini koruyarak, saçınızın kolay taranmasını da sağlar. Paraben içermez.

Kullanması da çok kolay. Plaja inerken, güneşe çıkarken sprey şeklindeki Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağını, ister avuç içine sıkarak saçınıza uygulayın, isterseniz direk saçınıza püskürtün ve güneşlenmeye hazırlanın. Mango yağını durulamasanız da olur.

Klorane Mango Ekstreli Saç Bakım Yağı Sprey Eczane Satış Fiyatı: 125 ml 49 TL