İstanbul’un kültürel zenginliğinin bir parçası olan Paskalya Bayramı, bu yıl 20 Nisan Pazar günü kutlanıyor. Eğer paskalyayı harika şekilde kutlamak istiyorsanız, Yüksek Topuklar ekibi olarak önerimize kulak verin;

Hilton İstanbul Bosphorus, 20 Nisan Pazar, Paskalya’ya özel zengin bir brunch düzenliyor. Bosphorus Terrace Restaurant’taki brunch’ta tüm tatlar Paskalya ruhuna uygun olacak. Özel kek ve kurabiyeler ve çikolata şelalesi ile hem göze hem mideye hitap eden açık büfeye ek olarak, çocuklar da yumurta boyayarak düzenlenecek animasyonlarla eğlenecek. Lobide kurulan sevimli çiftlik ve boyalı yumurtalarla başlayan görsel şölenle çocuklar, özel olarak hazırlanan oyun odasında yumurta boyama aktivitesi ve özel animasyonlarla keyifli bir günün tadına varacaklar.

Canlı müzik eşliğindeki Paskalya Brunch’ının kişi başı fiyatı meşrubatlar dahil 125 TL, 0-6 yaş grubu için ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar için ise yüzde 50 indirimli.

Rezervasyonlarınız için: 0212 315 6000

aaahilton-1604-1

Paskalya İçin Özel Öğle Yemeği Menüsü

Conrad İstanbul, 20 Nisan Pazar günü, muhteşem Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarasına sahip Summit Bar & Terrace’ta, Paskalya’nın keyfini çıkarmanız için sizleri öğle yemeğine davet ediyor. Saat 12:00 – 15:00 arası sunulacak Paskalya Yemeği için özel bir menü hazırlandı. Bıldırcın yumurtalı tarçınlı soğanlama, ılık zeytinyağlı ebegümeci üzerinde Girit usulü levrek salatası, dana osso bucco, vişneli ve cevizli revani menüde yer alan lezzetler.

Paskalya çöreği ve boyalı yumurtaların ikram edileceği bu keyifli pazar gününde, ayrıca çocuklar için oyun odası olacak. Birer kadeh köpüklü şarabın ikram edildiği menünün fiyatı 115 TL, 0-6 yaş grubu için ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar için ise yüzde 50 indirimli.

Rezervasyonlarınız için: 0212 310 2525

facebook-begen