Parlak ve pürüzsüz saçlara sahip olmak her kadının hayali. Bugün birçok marka bu hayali gerçekleştirmek için sıkı bir rekabet içerisinde şüphesiz. En iyi ürün ve cihazları tüketicilerine sunmak istiyorlar. Biz de bu rekabet içeresinde ufak bir test yapalım dedik. Yüksek Topuklar olarak saç şekillendirmenin vazgeçilmezi olmaya aday bir ürünü inceledik. Remington’ın yeni jenerasyon düzleştiricisi Pro-Ceramic Ultra Saç Düzleştiricisi’ne dair deneyimlerimizi sizler için yazdık.

Remington’ın Pro serisine ait ürünü Pro-Ceramic Ultra Saç Düzleşticisi’ni aldık. Bizim için en önemli özelliği gelişmiş seramik kaplamaya sahip olması. Seramik kaplı olması neye yarıyor derseniz saçların elektriklenmesini önlüyor, bunun yanı sıra mükemmel bir parlaklık ve yumuşaklık sağlıyor. Uzun ve esnek plakaları olması ise tüm saçları çok kısa bir sürede düzleştirmenize olanak veriyor. Pro-Ceramic Saç Düzleştiricisi’nin tek hamlede daha geniş tutamların düzleştirilmesini ve saça eşit basınç uygulanmasını sağlayan plakaları ile saçı kolayca kontrol etmek mümkün. Bu yönüyle her sabah saçlarını düzleştirmeye ihtiyaç duyan kadınların değişilmez ürünü olmaya aday.

Uzmanlar tarafından geliştirilen yeni jenerasyon saç düzleştiricisinin sevdiğimiz bir diğer özelliği ise dijital derece kontrolü. Saç tipinize en uygun olan sıcaklığı bulmanızı sağlarken saç bakımınızın kontrolünü de sizin elinize veriyor. Parlak ve pürüzsüz saçların anahtarı olacak bu ürünü seyahatlerinizde de yanınızda taşımanızı sağlayacak ısı geçirmez kılıfla her an tarzınızı yansıtın.

Ürünün liste satış fiyatı: 379,90 TL