loreal-sari-sac

Işıl ışıl parlayan sarı saçlara sahip olmak istiyorsanız, yeni L’Oreal Professionnel çözümleri tercih edebilirsiniz. Sarışınlar ve kuaförler için mükemmel sarı saçları yakalamanın yolu, Inoa Blond Resist’ten geçiyor!

Inoa Blond Resist iki yönlü formülasyona sahip yeni ‘High Resist’ teknolojisi sayesinde beyazları daha güçlü kapatırken, rengin de saçlara daha sıkı tutunmasını sağlıyor. Böylece saçlar göz kamaştırıcı bir parlaklık ve uzun süre kalıcı bir renk kazanıyor.

Saçları yıpratmadan rengini güçlendirin!

INOA Blond Resist’i diğer boyalardan ayıran en önemli özellik, içeriğindeki ‘High Resist’ teknolojisi. Klasik formülasyon 2 kısımdan oluşuyor. Boyanın baz kısmı beyazları kapatırken, bağlayıcı kısmı yansımayı sağlıyor. Yeni High Resist teknolojisiyle birlikte, High Resist bazı klasik baz ve bağlayıcı arasında birleştirici köprü görevini görüyor. High Resist bazı sayesinde renk saça daha iyi tutunuyor ve dış etkenlere karşı uzun süre dayanıyor. High Resist molekülü, büyüklüğü ve üç boyutlu yapısıyla birlikte daha büyük renklendiriciler yaratıyor. Saçın kalbine işleyen saç boyası, şampuanlama sırasında saçtan daha az kopuyor ve büyük moleküller sayesinde de dış etkenlere karşı dayanıklılığıyla öne çıkıyor.

Daha kalıcı saç rengini yakalayın!

Sarışın renklerin vazgeçilmezi olan 7.11, 8.21, 9.12 renkleri yeni High Resist teknolojisiyle yenilenerek kalıcılığı artıyor. Son trendlere uyum sağlayan 8.22 ve 9.22 renkleri de High Resist teknolojisi ile lanse ediliyor. Bu 5 tonla birlikte solan sarılara veda edip; canlı, doğal ve akmayan sarılara merhaba deyin.

loreal-sari-sac-2

Son teknolojiyi saçlarınızda kullanın

ODS² teknolojisine sahip INOA, beyazları %100’e kadar kapatma gücüne sahip ve INOA ile saçlara hapsolan renk boyadan boyaya uzun süre korunuyor. Üstelik INOA saçları yoğun olarak besliyor, nemlendiriyor ve saç derisine optimum konfor sağlıyor. INOA’nın ODS² teknolojisi sayesinde saçlar saç boyası uygulamadan önceki halinden daha yumuşak bir hal alıyor ve mükemmel parlaklık kazanıyor.

Fransız model Camille ROWE-POURCHERESSE, sarışın kadınların ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap veren, INOA’nın başarı hikayesinde yeni bir adım olan amonyaksız boya INOA BLOND RESIST’in marka yüzü oldu. Vanity Fair tarafından dünyanın en etkili 10. Fransızı seçilen Camille ROWE-POURCHERESSE modanın kalbiyle bağlantılı olan bir marka için mükemmel seçim… Romain Gavras’ın yönettiği filmde Vincent Cassel ile beraber ilk kez oyunculuğunu sergileyen Camille, Jean-Baptiste Mondino’dan Mario Testino’ya kadar birçok ünlü fotoğrafçıya poz verdi, dergilerde boy gösterdi ve pek çok şarkının klibinde oynadı (The Strokes, The Black Keys, MGMT, The Weekend). Instagram ve Facebook’ta binlerce hayranı olan Camille, 2016 yılında ünlü Fransız yazar, eleştirmen ve film yönetmeni Frédéric Beigbeder’in yeni filminde de boy göstermeye hazırlanıyor.