Anladığım kadarıyla, ilk görüşte bir etkileşim bu. Kendine ve karşındakine biraz zaman tanı. Ben senin yerinde olsam, açık açık konuşurum. Hislerimi, düşündüklerimi ve beklentilerimi anlatırım. Fikirlerin ve isteklerin içinde, ona uymayanlar varsa, boşuna zaman kaybetmemiş olursun. Mutlaka bir takım sorunlar olacaktır. Bunları ayırabilmelisin. Başa çıkılabilir olanlar için emek verilir. Ancak çok zıt görüşler, düzeltilemeyecek yaşam alışkanlıkları, hayata bakış şekli gibi konular, ilişkilerin ortak ayrılma sebepleridir. Bu konularda sıkıntı varsa, çok uzatmadan, dost kalmayı denersiniz. Olabilir gibi görünürse, emek ve zaman harcar ve bir ilişkinin tohumlarını atarsınız.

Karşı tarafın ne düşündüğünü, senin anlattıklarından bulmak mümkün değil. Zaten bu konuda en başarılısı, bunu kendisine sormaktır.

Gelişmelerden haberdar et beni de. Sevgilerimle…

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü

Candan Sohbetler’e Mektup Göndermek için TIKLAYIN!

Candan Hanım,

çok yeni tanıştığım bir arkadaşım var ikimizde birbirimizi hiç tanımıyoruz ama ikimizde ciddi bir ilişki istiyoruz.ben ilk ona arkadaş olarak yaklaşıtığım için o bana o gözle baksada diyemezmi yoksa o gözle hiç bakmıyor mu? bilmiyorum.ben gördükten sonra ve konuşunca belki ileriye yönelik bir ilişki yaşayabileceğimizi aklımdan geçirdim.sizce ona bu düşüncelerimi nasıl anlatmalıyım.yada o nasıl düşünüyo bizim ilişki hakkında sizce .ikimizde aynı yaştayız.ve çok yeni daha bir kez çıktık.

Candan Sohbetler’e Mektup Göndermek için TIKLAYIN!