berguzar-korel-pantene

Merhaba sevgili okuyucularımız,

Ben, ‘Yüksek Topuklar’ genel yayın yönetmeni Arzu Karabulut. Kullandığım ürün ve hizmetler hakkında görüşlerimi paylaştığım ‘denedim anlatıyorum’ köşemizde bu hafta, Pantene Argan yağına yer veriyorum.

Faslı kadınların güzellik sırrı olarak bilinen argan yağı, saçları nemlendirme ve canlandırma özellikleriyle, en sık kullandığım bakım ürünlerinden biridir. Geçtiğimiz yaz Pantene, argan yağlı serisini piyasaya sürünce deneyebilirim diye düşündüm; ‘Pantene Doğal Sentez Argan Yağlı Elixir Pro-V’ ürününü aldım ve banyo dolabını koyup kullanmayı unuttum! Bir gün banyo dolabında başka bir şey ararken argan yağı karşıma çıktı, ‘demek ki doğru zaman, bu zaman diyerek’ kolayca görebileceğim bir yere  yerleştirdim ve bu yaz başından beri kullanıyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bakım yağı bir harika!

Pantene

Banyodan çıkıp saçlarımın nemini havluyla aldıktan sonra şişeden birkaç damla argan yağını parmak uçlarıma alıyor; saçlarımın ortalarından uçlarına kadar yedirerek sürüyorum. Mis kokusuyla ferahlık ve temizlik hissi veren Pantene Doğal Sentez Argan Yağlı Elixir Pro-V saçlarımı yumuşacık ve parlak yapıyor. Bununla yetinmiyor; saçlarımı hafifleştirip daha hacimli ve canlı görünmesini sağlıyor.

Şimdi evde, seyahatte ya da tatilde Pantene Doğal Sentez Argan Yağlı Elixir Pro-V, vazgeçilmezlerim arasında! Küçük şişesi ve güvenli kapağıyla her yere kolayca götürebiliyorum.

Ekstra bakım yöntemi olarak şunu keşfettim: denizden çıktıktan sonra saçlarımı duruluyorum, her zamankinden fazla miktarda argan yağı sürüp kökten uca dağıtıyorum. Geniş dişli bir tarakla tarayıp sonra da saçlarımı örüyorum ve birkaç saat bekliyorum. Saçlarım yenileniyor, ışıldıyor!

Pantene Doğal Sentez Argan Yağlı Elixir Pro-V kullandım, memnun kaldım. Size de tavsiye ederim.

koltukalti-banner

Arzu

 

Arzu Karabulut

Yüksek Topuklar Genel Yayın Yönetmeni

arzu.karabulut@yuksektopuklar.net

Beni takip edebilirsiniz:  https://www.facebook.com/YuksekTopuklarNet