pandora-magaza-1

Yüksek kalitedeki, modern ve orijinal mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla dünyanın her yerindeki kadınlarla buluşturmak amacıyla 1982 yılında Danimarka’da yolculuğuna başlayan Pandora, Türkiye’deki yeni mağazasının açılışını Buyaka AVM’de gerçekleştirdi.

Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora, Türkiye’de 2014 yılı başında aldığı doğrudan yatırım kararıyla birlikte gerçekleştirdiği yeni mağaza açılışları ile Türkiye’de büyümesini sürdürüyor.

Kişiye özel mücevher dendiğinde ilk akla gelen dünyaca ünlü marka Pandora, Türkiye’deki 14. mağazasının açılışını 4 Mart Cuma günü, Buyaka AVM’de gerçekleştirdi. İstanbul’daki 7. mağazası ile sevenleriyle buluşan Pandora açılışın anısına, hafta sonu Buyaka AVM mağazasından 199 TL değerinde alışveriş yapan müşterilerine 169 ₺ değerinde gümüş bileklik hediyesi ile mücevher tutkunlarını sevindirdi.

Pandora, her birinde ayrı hikayeler barındıran koleksiyonları ile dünyada olduğu gibi Türkiye’de de markanın tutkunları ve moda severler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

pandora-magaza-2

Pandora’nın İstanbul’da Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi, Özdilek Park AVM, Marmara Forum AVM, Forum İstanbul AVM ve Capacity AVM’de, İzmir’de Alsancak ve Bornova Forum AVM’de ve Bursa’da Korupark’ta mağazaları bulunuyor. Ankara ve Antalya’da da müşterilerine ikişer noktada hizmet veriyor.

Boyner Mağazacılık’ta da shop-in-shop konseptiyle tutkunlarıyla buluşan Pandora’nın İstanbul’da Boyner İstinye Park, Boyner Akasya, Boyner Brandium, Boyner Capitol, Cevahir YKM, Mall of Istanbul YKM; Ankara’da Boyner Panora, Boyner Ankamall, Kızılay YKM ve İzmir’de Boyner Çiğli Kipa, Boyner Balçova ile Konak YKM’de satış noktaları bulunuyor.